Závod: Memoriál J. Menharta a L. Hellera

  
StavVýsledky
NázevMemoriál J. Menharta a L. Hellera
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY + ŽENY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ STARŠÍ
Datum startu1.05.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1299743575-propozice-memoril-j.-menharta-a-l.-hellera.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-05-11-23-21-25Trebusin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
6- - -KOLOKRÁM 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
14Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
17Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
18- - -KOLOKRÁM 
19- - -BMC RACING 
20- - -KOLOKRÁM 
21- - -N1 KONA TEAM 
23Aleš STRNADBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
24- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -KOLOKRÁM 
27- - -STEVENS Znojmo 
28- - -CK KRÁLOVICE 
29- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
 Martin BÍNAKOLOKRÁM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Miroslav BRILLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -KČCL 1900 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 - - -SWEEP Ultimate Sport 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -HAVEN TEAM 
 Jiří ŠLÉGLLawi - Granfondo team 
 Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
 - - -KL SPORT MOST 
 Tomáš VIKTORINSWEEP Ultimate Sport 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -DUKLA PRAHA 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -Cyklo Bendl 
7David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TJ UNIČOV 
13Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
8Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -IN - LIFE cycling team 
26- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
27- - -MORAVEC Team 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -BIKE PRO RACING 
35- - -KL SPORT MOST 
36- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
37Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CT WEBER 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -KOLOKRÁM 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -PROFI SPORT CHEB 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
4Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
11Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
23- - -CYKLOTEAM OSTROV 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -CK FESO PETŘVALD 
29- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005865349KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011321092CT J.HRADEC U SK KAMEN
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10048047619DUKLA PRAHA
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10012916845N1 KONA TEAM
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10046730035KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BENDA10003350120TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10047084790KOLOKRÁM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048098341TJ FAVORIT BRNO
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003323545CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA