Závod: 52. ročníku cyklistického závodu OSVOBOZENÍ

  
StavVýsledky
Název52. ročníku cyklistického závodu OSVOBOZENÍ
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
MLADŠÍ ŽÁCI
MUŽI
STARŠÍ ŽÁCI
Datum startu4.05.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ SLAVIA SČE Děčín - cyklistický oddílve spolupráci s Městským úřadem v Benešově nad Ploučnicí
Adresa pořadateleJosef Jeřábek, Kosmonautů 153, 405 01 Děčín 27,
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjosefjerabek@seznam.cz
Telefon-
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-05-08-18-41-08V080504_Benesov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM SKY 
3- - -TEAM LOUNY 
4Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -BIKESTYLE.CZ 
10Aleš KESTLERYOGI RACING OSTRAVA 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
13- - -LAWI Stars - GIANT 
14Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
15Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
16- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
17- - -SKP DUHA Lanškroun 
18- - -HAVEN TEAM 
19Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -TEAM FORMAN CINELLI 
21- - -KOLOKRÁM 
22Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
25Aleš STRNADBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
29- - -KOLOKRÁM 
30- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
31Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -KOLOKRÁM 
37- - -Bikonur Cycling Team 
38Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
39- - -PRODOLI RACING TEAM 
40- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
41Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
42Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
43Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
44Martin ŠŤASTNÝNorco Bicycles CZ 
45- - -Cyklotrénink - František Trkal 
46Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -DT - SPECIALIZED 
49- - -KOLOKRÁM 
50- - -LIV cycling team 
51Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
52- - -EX 23 SARONI factory team 
53- - -ROCK MACHINE CYKLOMAX 
 René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 Miroslav BRILLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Oldřich HACAJKL SPORT MOST 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 - - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -SWEEP Ultimate Sport 
 Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
 - - -Eleven Cube Riders 
 - - -CK Příbram 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KČCL 1900 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
2- - -BMC RACING 
3- - -Astana Pro Team 
4Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -Klein Constantia 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -PELL´S HARD BIKERS 
17- - -Bikonur Cycling Team 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -MAX CURSOR 
23Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -pavelsvision.com 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
33- - -JS SPORT - GIANT 
34Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
36- - -YOGI RACING OSTRAVA 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -STEVENS Znojmo 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
43- - -CK MTB Maraton 
44- - -PRODOLI RACING TEAM 
45- - -DUKLA PRAHA 
46- - -CK BÍTOVSKÁ 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -TJ STADION LOUNY 
49- - -TJ KOVO PRAHA 
50Lukáš TOMANCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
51- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
52- - -DUKLA PRAHA 
53- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
54- - -KÚC BIKE SPORT 
55- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -JIRAPO-GIANT 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
12- - -ETIXX - QUICK STEP 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
17Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -VEUS VYŠKOV 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Tomáš MEDEKCT WEBER 
33Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
38- - -KC HLINSKO 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
41- - -TEAM CYCLING FANINI 
42- - -PELL´S TEAM 
43- - -TJ KOVO PRAHA 
44- - -PELL´S TEAM 
45- - -CYKLOTRENINK.COM 
46- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
47- - -AC SPARTA PRAHA 
48- - -EX 23 SARONI factory team 
49- - -TJ KOVO PRAHA 
50Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -PROFI SPORT CHEB 
53Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
54- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
55- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK Příbram 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
13- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
16- - -CYKLO ATOM 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
21- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
26Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
27Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
29- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
32- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
33- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -TJ SIGMA HRANICE 
38- - -SKP DUHA Lanškroun 
39- - -TJ UNIČOV 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Aleš STRNAD10046620810BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10046590191SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10003128030TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10007704612 
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10003390233PRODOLI RACING TEAM
- - -10047525940EX 23 SARONI factory team
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10007534759JS SPORT - GIANT
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047199271CYKLO ATOM
- - -10012053040SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Jan BENEŠ10010832052SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10001376875TJ STADION LOUNY
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10047067818SKP DUHA Lanškroun
- - -10005619011TOP TEN TEPLICE z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920721caffenannini.cz CyclingMTBteam
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10004771976 
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10047104796CYKLOTRENINK
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046637176CK LUCAS FRAMES BLŠANY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006682977TJ FAVORIT BRNO
- - -10006693485TOP TEN TEPLICE z.s.
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10009500829 
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10004517857KOLOKRÁM
- - -10046848758TJ UNIČOV
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10047164919ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10008659050CCC Team
- - -10047767632CK KRÁLOVICE
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047137132CK KRÁLOVICE
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006803421EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10005462494DT - SPECIALIZED
- - -10046777525 
- - -10047107628TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10005619112PRODOLI RACING TEAM
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10046609288HAVEN TEAM
- - -10047726610CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10047966278Eleven Cube Riders
- - -10047182400CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047750757 
- - -10008992991 
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047161683SK ZŠ HOSTIVAŘ