Závod: ČJ Kynšperk n.Ohří

  
StavVýsledky
NázevČJ Kynšperk n.Ohří
Odvětví
Silnice
F*JUNIOR + ELITE ŽENY
F*KADET
JUNIOR
KADET
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ
Datum startu16.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklopm@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1301867406-propozice-j-kynperk-n.oh.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

16-04-11-23-04-37kynsperk.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
11- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -PROFI SPORT CHEB 
24- - -Klein Constantia 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR + ELITE ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -DUKLA PRAHA 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CT WEBER 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Tomáš MEDEKCT WEBER 
17Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
25- - -CK Příbram 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -CK FESO PETŘVALD 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
14Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
15- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
16- - -CYKLOTEAM OSTROV 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046388212ELKOV AUTHOR junior team
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10046715887SKI KLUB ŠUMAVA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10046731550VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046728015DUKLA PRAHA