Závod: Třebenické okruhy-ČP mužů,mlád. a žen

  
StavVýsledky
NázevTřebenické okruhy-ČP mužů,mlád. a žen
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
MLADŠÍ ŽÁCI
MUŽI
STARŠÍ ŽÁCI
Datum startu3.05.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCK Slavoj Terezín a MěÚ Třebenice
Adresa pořadateleTřebenice, Žlábkova 482
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmeu.trebenice@iol.cz
Telefon602459604
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-05-08-18-40-32V080503_Trebenice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
4René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
15- - -LAWI Stars - GIANT 
16- - -PRODOLI RACING TEAM 
17Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
18Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
19Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -CK Příbram 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24- - -BIKESTYLE.CZ 
25- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
26Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
27Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
28- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
31- - -KC SLAVIA PRAHA 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 Miroslav BRILLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -Klein Constantia 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -BMC RACING 
10- - -YOGI RACING OSTRAVA 
11Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
14- - -PELL´S HARD BIKERS 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -STEVENS Znojmo 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -Bikonur Cycling Team 
21Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
22- - -MAX CURSOR 
23Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
24Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -ASO DUKLA BRNO 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
31- - -PRODOLI RACING TEAM 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -CK BÍTOVSKÁ 
34Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
35- - -SKP DUHA Lanškroun 
36- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
37- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
38- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -TJ STADION LOUNY 
41- - -Astana Pro Team 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -BORA - hansgrohe 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -pavelsvision.com 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -JS SPORT - GIANT 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Lukáš KUNTGHOST Team 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
10- - -CYKLO ATOM 
11- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
12- - -CK Příbram 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
15- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
27- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
28- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM LOUNY 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -JIRAPO-GIANT 
8Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
21- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
24Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
25- - -VELOCLUB KOLÍN 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -VEUS VYŠKOV 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
35- - -CYKLOTEAM OSTROV 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
39- - -TJ KOVO PRAHA 
40- - -CYKLOTRENINK.COM 
41- - -TEAM CYCLING FANINI 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
44- - -PELL´S TEAM 
45Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
46- - -PELL´S TEAM 
47- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10046590191SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10003128030TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10007704612 
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10003390233PRODOLI RACING TEAM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10007534759JS SPORT - GIANT
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047199271CYKLO ATOM
- - -10012053040SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan BENEŠ10010832052SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10001376875TJ STADION LOUNY
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10047067818SKP DUHA Lanškroun
- - -10005619011TOP TEN TEPLICE z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10004772380ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10005920721caffenannini.cz CyclingMTBteam
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10004771976 
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047104796CYKLOTRENINK
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046637176CK LUCAS FRAMES BLŠANY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006682977TJ FAVORIT BRNO
- - -10006693485TOP TEN TEPLICE z.s.
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009500829 
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10047164919ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10008659050CCC Team
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006803421EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10046777525 
- - -10047107628TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10005619112PRODOLI RACING TEAM
- - -10047726610CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10047182400CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047750757 
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047161683SK ZŠ HOSTIVAŘ