Závod: ČP mládeže - silnice Kynšperk nad Ohří

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže - silnice Kynšperk nad Ohří
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
ŽÁCI MLADŠÍ / MINIME
ŽÁCI STARŠÍ / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY / WOMEN
Datum startu17.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklopm@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1301867455-propozice-p-mldee-silnice-kynperk-nad-oh.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

17-04-11-23-49-25kynsperk_silnice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TEAM LOUNY 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
22- - -PROFI SPORT CHEB 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -Klein Constantia 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
27Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
28- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -CT WEBER 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Tomáš MEDEKCT WEBER 
14Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
15Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
16Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
27Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
28- - -CK Příbram 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -CK FESO PETŘVALD 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4Lukáš KUNTGHOST Team 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV 
19Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10007803632KOVO PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046657182CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046388212ELKOV AUTHOR junior team
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10046715887SKI KLUB ŠUMAVA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10046731550VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.