Závod: regionem Kyjovské Slovácko

  
StavVýsledky
Názevregionem Kyjovské Slovácko
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY A ŽENY/ JUNIORS FEMINI + WOMEN
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu24.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice27-03-11-23-50-09propozice_file2011.4.24_kyjov_silnice.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

25-04-11-20-51-28AAkyjov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
3Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
5Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
6Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
7Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
9Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
12- - -GIANT Trans Brdy Team 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -BIKESTYLE.CZ 
22- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -CK Příbram 
25Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
26Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
27- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
28Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
29Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
30Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
31Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -KOLOKRÁM 
42- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
45Michal KESLBikonur Cycling Team 
46- - -X-SPORTS Cannondale 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
49- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
50- - -KOLOKRÁM 
51- - -TEAM FORMAN CINELLI 
52- - -FORCE KCK ZLÍN 
53Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
55- - -KOLOKRÁM 
56- - -SK ORBEA CZECH MASTERS 
57- - -Bikonur Cycling Team 
58Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
59- - -TEAM FORMAN CINELLI 
60- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
61- - -Bikonur Cycling Team 
62- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
63- - -Cyklotrénink - František Trkal 
64- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
65Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -KČCL 1900 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Roman PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TROB 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY/ JUNIORS FEMINI + WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
5- - -TJ UNIČOV 
6Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
9- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
10- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
11- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -GHOST - MOJEKOLO 
15Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
16- - -MORAVEC Team 
17Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
18- - -TJ TŽ TŘINEC 
19- - -PELL´S TEAM 
 Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CYKLOTRENINK.COM 
 Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TJ TŽ TŘINEC 
20Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
21Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
22Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
30Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
31Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
32- - -TEAM LOUNY 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -ASO DUKLA BRNO 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -Klein Constantia 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -VELOSERVIS TEAM 
44- - -RAJEC TREK 
45- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
46Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
47- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
13- - -CT WEBER 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -PRODOLI RACING TEAM 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
18- - -MRX TEAM BOŘITOV 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -IN - LIFE cycling team 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
28- - -VEUS VYŠKOV 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
31Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -ACS DRAK VRBNO 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
35- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -CK FESO PETŘVALD 
38- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
41- - -DUKLA PRAHA 
42Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
43- - -SK MAXBIKE Ostrava 
44- - -BIKE PRO RACING 
45- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
46Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
2Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -Cyklo Bendl 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -ACS DRAK VRBNO 
15- - -TJ UNIČOV 
16Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -SUPERIOR RIDERS 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -ACS DRAK VRBNO 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
5- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -MORAVEC Team 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
18- - -CK FESO PETŘVALD 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
32Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37- - -TEAM LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10013052039EX 23 SARONI factory team
- - -10007503134CCC Team
- - -10048094402TJ UNIČOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10047594951FORCE KCK ZLÍN
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
Jan JOBÁNEK10002995563Superior Velsbike Team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046504511SK MAXBIKE Ostrava
- - -10004855539CK Příbram
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046355472ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10002620903KOLOKRÁM
- - -10009845884EX 23 SARONI factory team
- - -10047673157KOLOKRÁM
- - -10007803632KOVO PRAHA
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk BLINKA10011866215Cykloteam MXM Hulín
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
Marek RAUCHFUSS10006912343KROSS Bike Ranch team
- - -10009500829 
- - -10002395577SK ORBEA CZECH MASTERS
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -100081293884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
- - -10047595557FORCE KCK ZLÍN
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005920620KOLOKRÁM
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10047084790KOLOKRÁM
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10048098341TJ FAVORIT BRNO
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej CINK10006456342KROSS RACING TEAM
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
Pavel BOUDNÝ10003279792Ethic Sport cycling team
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TOMAN10002610290TEAM FORMAN CINELLI
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047750757 
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10012774375RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10012850056RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046574532RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10004627587 
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA