Závod: ČP_Memoriál Evžena Cihláře

  
StavVýsledky
NázevČP_Memoriál Evžena Cihláře
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY + ŽENY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu30.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailantonineis@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice31-03-11-14-31-12propozice_file2011.4.30_praha_kriterium_mem.cihle.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-04-11-18-45-18cihlar.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -Bikonur Cycling Team 
4- - -CK Příbram 
5Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
6Martin BÍNAKOLOKRÁM 
7Michal KESLBikonur Cycling Team 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -STEVENS Znojmo 
13Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
14Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
15- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
16Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
21- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -KOLOKRÁM 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Jan PITHARTSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
 Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
 Zdeněk RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
26- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
29- - -M.K.V. SPORT 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4- - -KC HLINSKO 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -SKP DUHA Lanškroun 
14- - -IN - LIFE cycling team 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CT WEBER 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
14Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -BIKE PRO RACING 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -MORAVEC Team 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -KOLOKRÁM 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -PROFI SPORT CHEB 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
6- - -Cyklo Bendl 
7Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -DUKLA PRAHA 
9David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK 
14- - -TJ UNIČOV 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
9Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
14- - -CYKLOTEAM OSTROV 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -VELOCLUB KOLÍN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -TJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011321092CT J.HRADEC U SK KAMEN
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10048047619DUKLA PRAHA
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047784103CK BÍTOVSKÁ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10002620903KOLOKRÁM
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10046730035KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10046643745CK BÍTOVSKÁ
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048098341TJ FAVORIT BRNO
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10003323545CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046363354TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009338757 
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA