Závod: 36.ročník MEMORIÁL JOSEFA KŘIVKY

  
StavVýsledky
Název36.ročník MEMORIÁL JOSEFA KŘIVKY
Odvětví
Silnice
Kategorie Junioři
Kategorie KADETI
Kategorie MUŽI + U23
Datum startu28.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklo.petr@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice05-04-11-02-10-23propozice_filekm-2011-rozpis.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-04-11-18-40-24Kopie_-_Krivkuv_memorial_2011.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kategorie MUŽI + U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
4Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -Bikonur Cycling Team 
7Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
10Martin BÍNAKOLOKRÁM 
11- - -BMC RACING 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
17Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
18Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -LAWI Stars - GIANT 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
23Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -CYKLO ATOM 
27Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -KOLOKRÁM 
27- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
27Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
27Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
27- - -Bikonur Cycling Team 
27Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
27- - -KČCL 1900 
27- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -STEVENS Znojmo 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -GIANT Trans Brdy Team 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
27- - -BMC RACING 
27Michal KESLBikonur Cycling Team 
27Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
27- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
27- - -TEAM FORMAN CINELLI 
27- - -TEAM FORMAN CINELLI 
27Lukáš MITASCT WEBER 
27Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
27Luboš NĚMECVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
27- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
27- - -CSK MARKUS, spolek 
27Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
27- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
27- - -CK Příbram 
27- - -STEVENS Znojmo 
27Pavel SVOBODAVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
27- - -TEAM FORMAN CINELLI 
27- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
27Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 - - -CYKLOTRENINK.COM 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -RAJEC TREK 
 Marek RAUCHFUSSKROSS Bike Ranch team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Roman ŠŤASTNÝROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Lukáš TOMANCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 - - -BMC RACING 
Výsledky v kategorii Kategorie Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -CT WEBER 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
13Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
14David SOJKAASO DUKLA BRNO 
15- - -IN - LIFE cycling team 
15- - -PRODOLI RACING TEAM 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
15- - -KC HLINSKO 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
15- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
15- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
15- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Kategorie KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -Klein Constantia 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
11- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
11- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
11- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046316672VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10013228861DUKLA PRAHA
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048178668BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10004855539CK Příbram
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10046418019VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Michal BENDA10003350120TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10003323545CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10001219352ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
Petr TOMAN10002610290TEAM FORMAN CINELLI
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046440651VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10003755601CYKLO ATOM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM