Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Silnice
Junioři - 1km
Junioři - 200m
Junioři - 3km
Junioři - bodovací závod
Junioři - bodovací závod dvojic na 200 kol
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací závod družstev 4km
Junioři a kadeti - bodovací závod
Kadeti - 200m
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací závod
Kadeti - bodovací závod dvojic na 160 kol
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - stíhací závod družstev 3km
Žáci - 200m
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací závod
Žáci - bodovací závod dvojic na 50 kol
Žáci - omnium
Žáci - sprint celkově
Ženy - - bodovací závod dvojic na 80 kol
Ženy - 200m
Ženy - 2km
Ženy - 500m
Ženy - bodovací závod
Ženy - sprint celkově
Ženy - stíhací závod družstev 3km
Datum startu18.04.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-04-08-03-14-22V080418_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -STEVENS Znojmo 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -STEVENS Znojmo 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
6Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací závod družstev 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -STEVENS Znojmo 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CYKLO MXM HULÍN 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -BMC RACING 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -STEVENS Znojmo 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -SKP DUHA Lanškroun 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -Klein Constantia 
 Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -STEVENS Znojmo 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -BMC RACING 
20Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -CYKLO MXM HULÍN 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -CK BÍTOVSKÁ 
28- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -Klein Constantia 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -STEVENS Znojmo 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -CYKLO MXM HULÍN 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
23- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii Ženy - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ženy - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři a kadeti - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CYKLO MXM HULÍN 
Výsledky v kategorii Ženy - - bodovací závod dvojic na 80 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Ženy - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ASTANA WOMEN 
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -PUSKINAK.CZ 
23- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -CK Příbram 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK Příbram 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK Příbram 
7- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -CK Příbram 
4- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -CK Příbram 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod dvojic na 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
19- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod dvojic na 200 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CYKLO MXM HULÍN 
Výsledky v kategorii Ženy - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -PELL´S TEAM 
6Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ženy - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -PELL´S TEAM 
6Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ženy - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -CK Příbram 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod dvojic na 50 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -CK Příbram 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam