Závod: MZM Lanškroun

  
StavVýsledky
NázevMZM Lanškroun
Odvětví
Silnice
Starší žáci a kadetky 1 etapa
Starší žáci a kadetky 2 etapa
Starší žáci a kadetky 3 etapa
Starší žáci a kadetky 4 etapa
Starší žáci a kadetky 5 etapa
Starší žáci a kadetky celkově
Datum startu2.06.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice26-04-11-09-08-09propozice_fileetap_lankroun_mzm_2.-5.6.2011.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-11-15-24-25RESULT_MZM_LAN.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8Lukáš KUNTGHOST Team 
9- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
25Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
34- - -CK FESO PETŘVALD 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
36Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
41Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
42Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
43- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
44- - -MORAVEC Team 
45- - -TJ SIGMA HRANICE 
48- - -TJ STADION LOUNY 
51Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
52- - -TJ STADION LOUNY 
57- - -TJ FAVORIT BRNO 
61- - -TJ UNIČOV 
62- - -DUKLA PRAHA 
63- - -TEAM LOUNY 
64Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
65- - -CYKLOTEAM OSTROV 
67- - -TEAM DUKLA PRAHA 
68- - -TJ TŽ TŘINEC 
71- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
73David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
76- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
78- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
79Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
84- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
86- - -TEAM DUKLA PRAHA 
88- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
92- - -CYKLOTEAM OSTROV 
93- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
96- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
97- - -TEAM LOUNY 
101- - -DUKLA PRAHA 
102- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
104- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6Lukáš KUNTGHOST Team 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
19- - -CK FESO PETŘVALD 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -CYKLOTEAM OSTROV 
35- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
36- - -MORAVEC Team 
38- - -TJ STADION LOUNY 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
42- - -TJ SIGMA HRANICE 
45Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
46- - -TEAM LOUNY 
51- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
51- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -DUKLA PRAHA 
65Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
65- - -TEAM LOUNY 
68- - -TJ FAVORIT BRNO 
69David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
72Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
73- - -TJ TŽ TŘINEC 
74- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
75- - -TJ UNIČOV 
77Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
78- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
82- - -TEAM DUKLA PRAHA 
83- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
85- - -CYKLOTEAM OSTROV 
86Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
88Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
89- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
93- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
94- - -TEAM DUKLA PRAHA 
96- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
97- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
101Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
104- - -DUKLA PRAHA 
105- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
16- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
20Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24Lukáš KUNTGHOST Team 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -CYKLOTEAM OSTROV 
31- - -MORAVEC Team 
34Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
40- - -TJ SIGMA HRANICE 
44Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
45Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
48- - -DUKLA PRAHA 
50- - -TEAM LOUNY 
51- - -TJ STADION LOUNY 
52- - -TJ STADION LOUNY 
53- - -CK FESO PETŘVALD 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -TJ TŽ TŘINEC 
60- - -TJ UNIČOV 
62- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
64- - -TEAM DUKLA PRAHA 
68- - -CYKLOTEAM OSTROV 
69Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
70Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
73- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
79- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
80- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
82David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
83- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
84Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
85- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
86- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
91- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
98- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
100- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
102- - -DUKLA PRAHA 
106- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
14Lukáš KUNTGHOST Team 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
18Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
27- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -TJ SIGMA HRANICE 
32Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -CK FESO PETŘVALD 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -MORAVEC Team 
36- - -TJ STADION LOUNY 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
40- - -CYKLOTEAM OSTROV 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
45- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
45Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
48Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
51- - -TEAM DUKLA PRAHA 
57Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
63- - -TEAM LOUNY 
65- - -DUKLA PRAHA 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
71Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
73David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
79- - -TJ UNIČOV 
82- - -CYKLOTEAM OSTROV 
84Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
88- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
91Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
92- - -TJ TŽ TŘINEC 
94- - -TEAM LOUNY 
95- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
96- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
99- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
101- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
104- - -DUKLA PRAHA 
107- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky 5 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
8Lukáš KUNTGHOST Team 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
14- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
23Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -MORAVEC Team 
34- - -CK FESO PETŘVALD 
37- - -TJ STADION LOUNY 
41Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
49- - -TJ TŽ TŘINEC 
50- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
51- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
54- - -DUKLA PRAHA 
58- - -TEAM LOUNY 
61- - -CYKLOTEAM OSTROV 
62- - -TJ SIGMA HRANICE 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66- - -CYKLOTEAM OSTROV 
67Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
68- - -TEAM DUKLA PRAHA 
69Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
71David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
73- - -TJ STADION LOUNY 
74- - -TEAM DUKLA PRAHA 
75- - -TJ UNIČOV 
76- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
83- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
89Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
90- - -TEAM LOUNY 
91- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
92- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
93- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
99Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
102- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
104- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
105- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5Lukáš KUNTGHOST Team 
8Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
30Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -MORAVEC Team 
32Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
33- - -CK FESO PETŘVALD 
34Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
38- - -TJ STADION LOUNY 
40- - -TJ SIGMA HRANICE 
41Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
45- - -CYKLOTEAM OSTROV 
46Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
48- - -DUKLA PRAHA 
49- - -TEAM LOUNY 
50- - -TJ STADION LOUNY 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -TJ UNIČOV 
60- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
62- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
64- - -TJ TŽ TŘINEC 
66Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
67- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
71- - -TEAM DUKLA PRAHA 
73David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
76- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
78Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
81- - -CYKLOTEAM OSTROV 
86- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
87- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
90- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
91Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
92- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
98- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
103- - -TEAM LOUNY 
104- - -DUKLA PRAHA 
105- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ