Závod: ČP Třebešín

  
StavVýsledky
NázevČP Třebešín
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIOŘI - 1km p.s.
JUNIOŘI - 3km - finále
JUNIOŘI - 3km- ostatní
JUNIOŘI - 4 km (družstva)
JUNIOŘI - sprint
JUNIOŘI - sprint družstev
JUNIOŘI bodovací závod
JUNIOŘI dvojice
JUNIORKY - 2km - finále
JUNIORKY A ŽENY - 500m p.s.
JUNIORKY A ŽENY - sprint
JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
KADETI
KADETI - 3 km (družstva) - finále
KADETI - 500m p.s.
KADETI - sprint
KADETI - sprint družstev
KADETI bodovací závod
KADETI dvojice
KADETI- 2km - finále
KADETI- 2km- ostatní
ŽÁCI
ŽÁCI - 2km - finále
ŽÁCI - 2km - ostatní
ŽÁCI - 500m p.s.
ŽÁCI - sprint družstev
ŽÁCI bodovací 2
ŽÁCI bodovací závod
ŽÁCI omnium
žáci sprint
ŽÁKYNĚ A KADETKY - 500m p.s.
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
ŽÁKYNĚ, KADETKY
ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km - finále
ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km- ostatní
Datum startu20.05.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice26-04-11-15-06-52propozice_file0520_cp_trebesin_.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-09-11-11-29-1423-05-11-17-40-24trebesin_final.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ UNIČOV 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TEAM LOUNY 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -HAVEN TEAM 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
30- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TJ UNIČOV 
8Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -TEAM LOUNY 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ UNIČOV 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM LOUNY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETI - 3 km (družstva) - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
1- - -TJ UNIČOV 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -TEAM LOUNY 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ UNIČOV 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TEAM LOUNY 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -HAVEN TEAM 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
30- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TEAM LOUNY 
11Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
14Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI- 2km- ostatní
PořadíJménoOddílKategorie
9- - -TEAM LOUNY 
10Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
12Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -MRX TEAM BOŘITOV 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
18David SOJKAASO DUKLA BRNO 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
23Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -MRX TEAM BOŘITOV 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
18David SOJKAASO DUKLA BRNO 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
23Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 3km- ostatní
PořadíJménoOddílKategorie
9- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -MRX TEAM BOŘITOV 
16Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
22- - -DUKLA PRAHA 
 Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4David SOJKAASO DUKLA BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -MRX TEAM BOŘITOV 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -MRX TEAM BOŘITOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9David SOJKAASO DUKLA BRNO 
9- - -MRX TEAM BOŘITOV 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 4 km (družstva)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -MRX TEAM BOŘITOV 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5David SOJKAASO DUKLA BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 1km p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12- - -MRX TEAM BOŘITOV 
13Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
17Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
20- - -DUKLA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MRX TEAM BOŘITOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM LOUNY 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
14Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
30Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
31- - -DUKLA PRAHA 
32Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
35Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii žáci sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TEAM LOUNY 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
28Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
29- - -DUKLA PRAHA 
30Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
31Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TEAM LOUNY 
19Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
30Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
31Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -TJ STADION LOUNY 
36- - -PUSKINAK.CZ 
37Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
38- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ASO DUKLA BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
30- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
31- - -TJ UNIČOV 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -PUSKINAK.CZ 
35Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
36Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
37- - -DUKLA PRAHA 
38Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
39Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
40- - -TJ STADION LOUNY 
41Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM LOUNY 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
14Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
30Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
31- - -DUKLA PRAHA 
32Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
35Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -TEAM LOUNY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
24Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
25Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
26Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
30Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
31Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -TJ UNIČOV 
34Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
35- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TEAM LOUNY 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
7Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ UNIČOV 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
10- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 2km - ostatní
PořadíJménoOddílKategorie
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -TEAM LOUNY 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
25- - -TJ UNIČOV 
26Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
27- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
30Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
31Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
32- - -DUKLA PRAHA 
33Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
35Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI- 2km - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 2km - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km- ostatní
PořadíJménoOddílKategorie
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - 2km - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -HAVEN TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 3km - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047784103CK BÍTOVSKÁ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046643745CK BÍTOVSKÁ
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048098341TJ FAVORIT BRNO
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA