Závod: Haná Tour 2011

  
StavVýsledky
NázevHaná Tour 2011
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI 1 etapa
JUNIOŘI 2 etapa
JUNIOŘI 3 etapa
JUNIOŘI celkově
KADETI 1 etapa
KADETI 2 etapa
KADETI 3 etapa
KADETI celkově
MUŽI 2 etapa
MUŽI 3 etapa
MUŽI celkově
žáci
žáci 2 etapa
žáci 3 etapa
žáci celkově
ŽENY A JUNIORKY 1 etapa
ŽENY A JUNIORKY 2 etapa
ŽENY A JUNIORKY 3 etapa
ŽENY A JUNIORKY celkově
Datum startu3.06.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailbretislavusnul@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice11-05-11-15-57-27propozice_file2011.6.3.-5_etap_han-tour.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
3- - -BMC RACING 
4Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -STEVENS Znojmo 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
26Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
27- - -TEAM FORMAN CINELLI 
28Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
29- - -Bikonur Cycling Team 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
33Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
34- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
35- - -TEAM FORMAN CINELLI 
36- - -PUSKINAK.CZ 
37- - -CK FESO PETŘVALD 
38- - -TEAM DUKLA PRAHA 
39- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
40- - -TEAM DUKLA PRAHA 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -Cyklotrénink - František Trkal 
43- - -TEAM FORMAN CINELLI 
44- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
45Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
46Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
47- - -PUSKINAK.CZ 
48- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
49Lukáš MITASCT WEBER 
 Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii MUŽI 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -Bikonur Cycling Team 
13Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -BMC RACING 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
19Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
20Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
21Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
22Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
23Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -Cyklotrénink - František Trkal 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -VEUS VYŠKOV 
35Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
40- - -TEAM FORMAN CINELLI 
41Lukáš MITASCT WEBER 
42- - -PUSKINAK.CZ 
43- - -TEAM FORMAN CINELLI 
45- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
46- - -KOLOKRÁM 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
Výsledky v kategorii MUŽI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -BMC RACING 
9Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -Bikonur Cycling Team 
15Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
28Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
29Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31- - -TEAM FORMAN CINELLI 
32Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
33- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
39- - -PUSKINAK.CZ 
40- - -TEAM FORMAN CINELLI 
42- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
43- - -KOLOKRÁM 
Výsledky v kategorii KADETI 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM LOUNY 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
9Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
22Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -CK MTB Maraton 
31- - -VELOSERVIS TEAM 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33- - -ASO DUKLA BRNO 
34Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -TJ SIGMA HRANICE 
38- - -CK FESO PETŘVALD 
39Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
41- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ UNIČOV 
10Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
13- - -TJ STADION LOUNY 
17Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TEAM LOUNY 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
25- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -CK MTB Maraton 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
39Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
42- - -TJ STADION LOUNY 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44- - -TJ SIGMA HRANICE 
45Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
48- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TJ UNIČOV 
9Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
10Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
15Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
27Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
28Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
29- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -TEAM LOUNY 
37Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
38- - -ASO DUKLA BRNO 
39- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43- - -TJ SIGMA HRANICE 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45- - -VELOSERVIS TEAM 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -CK FESO PETŘVALD 
48Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -TJ UNIČOV 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TEAM LOUNY 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
25- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
26- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41- - -TJ STADION LOUNY 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -TJ SIGMA HRANICE 
45Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
14Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -ALLTRAINING.CZ 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
22Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
27- - -CYCLING BRNO 
30- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
32Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
37- - -TJ TŽ TŘINEC 
38- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
39Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
42- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
45- - -BIGLA CYCLING TEAM 
46- - -MORAVEC Team 
47Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -AC SPARTA PRAHA 
 Soňa JURKOVÁČSC Praha 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
12Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -ALLTRAINING.CZ 
32- - -CYCLING BRNO 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -BIGLA CYCLING TEAM 
37- - -TJ UNIČOV 
39- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
41Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
42- - -MORAVEC Team 
43Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
44- - -TJ TŽ TŘINEC 
45- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
47- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
49Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
50- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
52Soňa JURKOVÁČSC Praha 
53Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
54- - -AC SPARTA PRAHA 
55- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -DUKLA PRAHA 
58- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
10Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
23- - -BIGLA CYCLING TEAM 
24- - -ALLTRAINING.CZ 
32Soňa JURKOVÁČSC Praha 
33Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
35- - -TJ TŽ TŘINEC 
36- - -MORAVEC Team 
42- - -TJ UNIČOV 
43- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
44- - -CYCLING BRNO 
46- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
47- - -TJ KOVO PRAHA 
51Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
55- - -DUKLA PRAHA 
56- - -AC SPARTA PRAHA 
57Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
58- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
59Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY celkově
PořadíJménoOddílKategorie
12Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -ALLTRAINING.CZ 
27Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
35- - -BIGLA CYCLING TEAM 
37- - -CYCLING BRNO 
39- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
42- - -MORAVEC Team 
43Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
44- - -TJ TŽ TŘINEC 
46- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
48Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
49- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
51Soňa JURKOVÁČSC Praha 
52Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
53- - -AC SPARTA PRAHA 
54- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
55- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
9Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
10- - -CT WEBER 
11Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
27Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
28- - -PRODOLI RACING TEAM 
29Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
30- - -MRX TEAM BOŘITOV 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -VEUS VYŠKOV 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -TJ SIGMA HRANICE 
43- - -ACS DRAK VRBNO 
45- - -MORAVEC Team 
47- - -SKP DUHA Lanškroun 
48- - -TEAM DUKLA PRAHA 
49- - -EX 23 SARONI factory team 
51- - -SKP DUHA Lanškroun 
52- - -SK MAXBIKE Ostrava 
53- - -CK Příbram 
54- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
55- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56- - -EX 23 SARONI factory team 
57- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
59- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
60Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
61- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CT WEBER 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -VEUS VYŠKOV 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
30- - -CK Příbram 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
38- - -MRX TEAM BOŘITOV 
41- - -EX 23 SARONI factory team 
42- - -SKP DUHA Lanškroun 
43- - -MORAVEC Team 
44- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -TJ SIGMA HRANICE 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
51- - -PRODOLI RACING TEAM 
52Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54- - -ACS DRAK VRBNO 
55- - -SKP DUHA Lanškroun 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -CK FESO PETŘVALD 
58- - -SKP DUHA Lanškroun 
59- - -SK MAXBIKE Ostrava 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -CT WEBER 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
20- - -KC HLINSKO 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -CK Příbram 
23- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -EX 23 SARONI factory team 
29Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
33- - -MORAVEC Team 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
39- - -MORAVEC Team 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -PRODOLI RACING TEAM 
48- - -VEUS VYŠKOV 
49Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
50- - -MRX TEAM BOŘITOV 
52Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
53- - -ACS DRAK VRBNO 
54- - -SK MAXBIKE Ostrava 
56- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -SKP DUHA Lanškroun 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
62Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
64- - -TJ SIGMA HRANICE 
65- - -CK FESO PETŘVALD 
66- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
67- - -SKP DUHA Lanškroun 
68- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -CT WEBER 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK Příbram 
32Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
33Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
34- - -VEUS VYŠKOV 
35Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
36- - -PRODOLI RACING TEAM 
37- - -MRX TEAM BOŘITOV 
42- - -EX 23 SARONI factory team 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44- - -MORAVEC Team 
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -TJ SIGMA HRANICE 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
52Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54- - -ACS DRAK VRBNO 
55- - -SKP DUHA Lanškroun 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -CK FESO PETŘVALD 
58- - -SKP DUHA Lanškroun 
59- - -SK MAXBIKE Ostrava 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žáci 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
10Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -ACS DRAK VRBNO 
9Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
13- - -TJ UNIČOV 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii žáci celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -ACS DRAK VRBNO 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
11- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii žáci 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -ACS DRAK VRBNO 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
13- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
14- - -TJ UNIČOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10046757620STEVENS Znojmo
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046504511SK MAXBIKE Ostrava
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10046355472ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007803632KOVO PRAHA
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046861387CK FESO PETŘVALD
Luděk BLINKA10011866215Cykloteam MXM Hulín
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047056603KOLOKRÁM
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048098341TJ FAVORIT BRNO
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047915152SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10014559377VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr TOMAN10002610290TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10008975009 
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007818180CT WEBER
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10047750757 
- - -10008992991 
- - -10012774375RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10012850056RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10004627587 
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYKLO FALTÝNEK
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA