Závod: ČJ Račice

  
StavVýsledky
NázevČJ Račice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI - MLADŠÍ
ŽÁCI - STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu28.05.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-05-11-21-20-11propozice_file2011.5.28_raice_j.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

28-05-11-22-39-04V110528_Račice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5- - -TJ UNIČOV 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TEAM LOUNY 
15- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
16- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -TJ TŽ TŘINEC 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -CK MTB Maraton 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
38- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Lukáš KUNTGHOST Team 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CK FESO PETŘVALD 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Daniel MAYERKC HLINSKO 
19Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -TEAM LOUNY 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -TJ UNIČOV 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
32Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -VEUS VYŠKOV 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
18Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
19Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -IN - LIFE cycling team 
25- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
29Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -TJ SIGMA HRANICE 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
34- - -PRODOLI RACING TEAM 
35- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -Cyklo Bendl 
5Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
6Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
7- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007704612 
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046832691CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA