Závod: ČD Račice

  
StavVýsledky
NázevČD Račice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu29.05.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-05-11-21-21-03propozice_file2011.5.29_raice_d.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

31-05-11-16-14-32V110529_Račice-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
2Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
1Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TEAM LOUNY 
12Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ UNIČOV 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
15David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
19Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
20David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
4Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
5Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007704612 
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046832691CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA