Závod: ČP dráha Prostějov

  
StavVýsledky
NázevČP dráha Prostějov
Odvětví
Dráha
F*JUNIOR 2km p.s
F*JUNIOR 500m p.s
F*JUNIOR sprint družstev
F*KADET 2km p.s
F*KADET 5OOm p.s
F*KADET sprint družstev
JUNIOR keirin
JUNIOR sprint družstev
JUNIORI - družstva 4km p.s
JUNIORI 1km p.s
JUNIORI 3km p.s
JUNIORI bodovací závod
JUNIOŘI sprint
KADET keirin
KADETI - družstva 3km p.s
KADETI 2km p.s
KADETI 500m p.s
KADETI bodovací závod
KADETI bodovací závod silniční ČP
KADETI sprint družstev
ŽÁCI 2km p.s
ŽÁCI 500m p.s
ŽÁCI bodovací závod
ŽÁCI bodovací závod silniční ČP
ŽÁCI sprint
ŽÁCI sprint družstev
ŽÁKYNĚ KADETKY
ŽÁKYNĚ starší 2km p.s
ŽÁKYNĚ starší 500m p.s
ŽÁKYNĚ starší sprint družstev
Datum startu10.06.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1306765960-propozice-p-drha-prostjov.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-09-11-18-30-29V110610_Prostejov_kon.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI 500m p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
12- - -TEAM LOUNY 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI 2km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
7Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TEAM LOUNY 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
22Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI bodovací závod silniční ČP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
22Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - družstva 3km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
1- - -TJ UNIČOV 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TEAM LOUNY 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORI 3km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
13- - -MRX TEAM BOŘITOV 
14Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
15Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORI bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR 500m p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORI - družstva 4km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -MRX TEAM BOŘITOV 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
10Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOR sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
3Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii JUNIORI 1km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3David SOJKAASO DUKLA BRNO 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -MRX TEAM BOŘITOV 
8Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii JUNIOR keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4David SOJKAASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
15Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii F*KADET sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii F*KADET 5OOm p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii F*KADET 2km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADET keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TEAM LOUNY 
16- - -CYKLOTEAM OSTROV 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ UNIČOV 
23Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -PROFI SPORT CHEB 
26Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TEAM LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
5Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
5Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7- - -PROFI SPORT CHEB 
8Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ UNIČOV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 500m p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CYKLOTEAM OSTROV 
17- - -PROFI SPORT CHEB 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
25- - -TJ UNIČOV 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 2km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TEAM LOUNY 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CYKLOTEAM OSTROV 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PROFI SPORT CHEB 
26Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ UNIČOV 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -PROFI SPORT CHEB 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací závod silniční ČP
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ UNIČOV 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -PROFI SPORT CHEB 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR 2km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ starší sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ starší 500m p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ starší 2km p.s
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10048047619DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048098341TJ FAVORIT BRNO
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046363354TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MOŠNIČKA10011109312TM PARACYCLING TEAM
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice