Závod: Regionem Orlicka - Lanškroun 2011

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka - Lanškroun 2011
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS 1
JUNIOŘI / JUNIORS 2
JUNIOŘI / JUNIORS 3
JUNIOŘI / JUNIORS 4
JUNIOŘI / JUNIORS celkem
Datum startu12.08.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
Propozice24-05-11-14-29-00propozice_fileetap_lankroun_ro_12.8.2011.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

17-08-11-08-50-15V110814_RO_-_E4_fin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 1
PořadíJménoOddílKategorie
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -MRX TEAM BOŘITOV 
33Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -TEAM DUKLA PRAHA 
49- - -TJ FAVORIT BRNO 
52- - -CT WEBER 
54- - -TJ FAVORIT BRNO 
56Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
58Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
59Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
60- - -CK Příbram 
61- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
62Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
63- - -DUKLA PRAHA 
64Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
65Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
67- - -SKP DUHA Lanškroun 
69- - -MORAVEC Team 
71- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
73- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
75- - -KC HLINSKO 
78- - -SKP DUHA Lanškroun 
80- - -EX 23 SARONI factory team 
83- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
84- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
85- - -TJ SIGMA HRANICE 
86- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -PROFI SPORT CHEB 
88- - -SKP DUHA Lanškroun 
89- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -CT WEBER 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
32Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -DUKLA PRAHA 
39- - -EX 23 SARONI factory team 
40Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -CK Příbram 
49- - -MRX TEAM BOŘITOV 
50Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
51Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
52Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
57Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
58- - -MORAVEC Team 
64- - -KC HLINSKO 
68- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
71- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
72- - -SKP DUHA Lanškroun 
77- - -TJ FAVORIT BRNO 
78- - -SKP DUHA Lanškroun 
80- - -TJ SIGMA HRANICE 
81- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
82- - -SKP DUHA Lanškroun 
83- - -TJ FAVORIT BRNO 
84- - -EX 23 SARONI factory team 
85- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
86- - -PROFI SPORT CHEB 
88- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -CT WEBER 
22Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
28Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
30- - -CK Příbram 
31Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -MORAVEC Team 
40Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
42- - -MRX TEAM BOŘITOV 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
54- - -KC HLINSKO 
55Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
57- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
58- - -SKP DUHA Lanškroun 
62- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
67Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
68- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 4
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
10Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -CT WEBER 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -CK Příbram 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
30Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
32Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
34- - -EX 23 SARONI factory team 
40Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
42Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
43- - -EX 23 SARONI factory team 
44Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
45- - -MRX TEAM BOŘITOV 
46- - -MORAVEC Team 
47Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
50- - -SKP DUHA Lanškroun 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -SKP DUHA Lanškroun 
60- - -DUKLA PRAHA 
63- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS celkem
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CT WEBER 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
30- - -CK Příbram 
31Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
32Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -MRX TEAM BOŘITOV 
38Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
39- - -MORAVEC Team 
43Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
44- - -EX 23 SARONI factory team 
46- - -SKP DUHA Lanškroun 
48Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
49- - -DUKLA PRAHA 
55- - -EX 23 SARONI factory team 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -SKP DUHA Lanškroun 
66- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046714877SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub KAVALÍR10013279381KC KUTNÁ HORA
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10007818180CT WEBER
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10012850056RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10006914161PUSKINAK.CZ