Závod: ČP mládeže - Etapový závod Lišov

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže - Etapový závod Lišov
Odvětví
Silnice
KADET 2 etapa
KADET 3 etapa
KADET 4 etapa
KADET celkem
kadeti a juniorky 1 etapa
ml žáci 2 etapa
MLADŠÍ ŽÁCI 4 etapa
mladší žáci a žákyně 1 etapa
MLADŠÍ ŽÁCI celkem
MLADŠÍ ŽÁCI š etapa
STARŠÍ ŽÁCI 3 etapa
STARŠÍ ŽÁCI 4 etapa
starší žáci a kadetky 1 etapa
STARŠÍ ŽÁCI celkem
žáci 2 etapa
Datum startu1.07.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcirklsenior@email.cz
Telefon 
Fax 
Propozice24-05-11-14-44-52propozice_file2011.7.1_etap_liov.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

06-07-11-23-04-13V110703_Lišov_E4_-_fin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii kadeti a juniorky 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
10Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -TEAM LOUNY 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
24Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
29- - -PROFI SPORT CHEB 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -VELOSERVIS TEAM 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37- - -TJ TŽ TŘINEC 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADET 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -TJ TŽ TŘINEC 
15Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
18Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
23Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -VELOSERVIS TEAM 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADET 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TJ UNIČOV 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
14- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
23Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -TEAM LOUNY 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -VELOSERVIS TEAM 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -TJ TŽ TŘINEC 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -PROFI SPORT CHEB 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADET 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
12Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov 
21Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -TJ TŽ TŘINEC 
23Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -VELOSERVIS TEAM 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii KADET celkem
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -TJ UNIČOV 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov 
21Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -TJ TŽ TŘINEC 
23Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ASO DUKLA BRNO 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -VELOSERVIS TEAM 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii mladší žáci a žákyně 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
18- - -TJ SIGMA HRANICE 
19- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
20Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ml žáci 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
19- - -DUKLA PRAHA 
20Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI š etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
16- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
17Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
17Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI celkem
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -DUKLA PRAHA 
16- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
17Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
19Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii starší žáci a kadetky 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Lukáš KUNTGHOST Team 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10- - -MORAVEC Team 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
13Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
14- - -TJ TŽ TŘINEC 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -CK FESO PETŘVALD 
18Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
19- - -TJ SIGMA HRANICE 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -DUKLA PRAHA 
24Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -DUKLA PRAHA 
30- - -CYKLOTEAM OSTROV 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33- - -ASO DUKLA BRNO 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii žáci 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
5- - -MORAVEC Team 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
9Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
17- - -TJ TŽ TŘINEC 
18- - -TJ UNIČOV 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
22- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -CYKLOTEAM OSTROV 
26- - -TEAM LOUNY 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -DUKLA PRAHA 
35- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Lukáš KUNTGHOST Team 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -MORAVEC Team 
6- - -CK FESO PETŘVALD 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
17Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
23- - -TJ UNIČOV 
24- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -TJ TŽ TŘINEC 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
27Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
28- - -DUKLA PRAHA 
29Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
9- - -MORAVEC Team 
10Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
14Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ UNIČOV 
19- - -CYKLOTEAM OSTROV 
20- - -TJ SIGMA HRANICE 
21Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TEAM LOUNY 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TJ TŽ TŘINEC 
25- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
29- - -PUSKINAK.CZ 
30Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
31- - -ASO DUKLA BRNO 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI celkem
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -MORAVEC Team 
6- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK FESO PETŘVALD 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
14Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -TJ SIGMA HRANICE 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ TŽ TŘINEC 
20- - -TEAM LOUNY 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
23- - -PUSKINAK.CZ 
25Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
26- - -DUKLA PRAHA 
27Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
34- - -DUKLA PRAHA 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10015730754 
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice