Závod: Sprinterské dny Plzeň

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny Plzeň
Odvětví
Dráha
Junioři - 100m 200m 500m
Junioři - OH Sprint
Kadeti - OH Sprint
Kadeti - sprint devět trumfů
Kadeti 100m 200m 500m
Kadetky - OH Sprint
Žáci - OH Sprint
Žáci - sprint
Žáci100m 200m 500m
Datum startu17.06.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice30-05-11-16-10-17propozice_filep-drha-sprintersk-dny-plze-17.-19.6.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -BIKROSCLUB ŘEPY 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint devět trumfů
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti 100m 200m 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Junioři - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Junioři - 100m 200m 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TEAM LOUNY 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
15Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -DUKLA PRAHA 
23David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
24Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci100m 200m 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -CYKLOTEAM OSTROV 
15Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
16Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
17- - -CYKLOTEAM OSTROV 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
24Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
25- - -DUKLA PRAHA 
26Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii Kadetky - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -TEAM LOUNY 
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
4Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10048047619DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047784103CK BÍTOVSKÁ
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10046643745CK BÍTOVSKÁ
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046728015DUKLA PRAHA