Závod: Junior Tour Blovice 2011

  
StavVýsledky
NázevJunior Tour Blovice 2011
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI 1 etapa
JUNIOŘI 2 etapa
JUNIOŘI 3 etapa
JUNIOŘI 4 etapa
JUNIOŘI 5 etapa
JUNIOŘI celkem
Datum startu2.07.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice30-05-11-18-54-42propozice_file2011.7.2_etap_blovice.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-07-11-21-41-40V110702_Blovice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Tomáš MEDEKCT WEBER 
3- - -CT WEBER 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -KC HLINSKO 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -MRX TEAM BOŘITOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
21Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
26Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
29- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
35- - -AC SPARTA PRAHA 
36Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
37Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
38- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
39- - -DUKLA PRAHA 
41Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
42- - -EX 23 SARONI factory team 
43Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -CK Příbram 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
53- - -SKP DUHA Lanškroun 
54- - -EX 23 SARONI factory team 
55- - -BIKE PRO RACING 
56Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
57- - -SKP DUHA Lanškroun 
58- - -SKP DUHA Lanškroun 
59- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -CT WEBER 
4Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
15Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -CK Příbram 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -PUSKINAK.CZ 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29Tomáš MEDEKCT WEBER 
30- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
31Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
32- - -MRX TEAM BOŘITOV 
33- - -BIKE PRO RACING 
34Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
35- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
39- - -TEAM DUKLA PRAHA 
40- - -KC HLINSKO 
41- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
42Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
43- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
44Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
46- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
49- - -EX 23 SARONI factory team 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -SKP DUHA Lanškroun 
54- - -SKP DUHA Lanškroun 
55- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Tomáš MEDEKCT WEBER 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10- - -CK Příbram 
11Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SKP DUHA Lanškroun 
14Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
15Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
16Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
20- - -CT WEBER 
21- - -MRX TEAM BOŘITOV 
23- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
27Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
33Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -AC SPARTA PRAHA 
38- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
39Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
40- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
41- - -KC HLINSKO 
42Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
43- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
46- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47- - -DUKLA PRAHA 
48Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
49- - -TEAM DUKLA PRAHA 
50- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
51- - -SKP DUHA Lanškroun 
52- - -SKP DUHA Lanškroun 
53- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
7Tomáš MEDEKCT WEBER 
8- - -KC HLINSKO 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
12Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
21- - -CT WEBER 
22Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
23Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
27Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
28Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
34Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
41- - -MRX TEAM BOŘITOV 
42- - -CK Příbram 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
46- - -SKP DUHA Lanškroun 
47- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
48- - -DUKLA PRAHA 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -BIKE PRO RACING 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 5 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
13Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
14- - -CT WEBER 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
28Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
29Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
30Tomáš MEDEKCT WEBER 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -SKP DUHA Lanškroun 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -MRX TEAM BOŘITOV 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -SKP DUHA Lanškroun 
40- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
41- - -EX 23 SARONI factory team 
42- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI celkem
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -CT WEBER 
6Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
8Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
16- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
22Jakub KAVALÍRKC KUTNÁ HORA 
23Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
24Tomáš MEDEKCT WEBER 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
27Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
28Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
29Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -MRX TEAM BOŘITOV 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
39- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
40- - -SKP DUHA Lanškroun 
41- - -SKP DUHA Lanškroun 
42- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -BIKE PRO RACING 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10048047619DUKLA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub KAVALÍR10013279381KC KUTNÁ HORA
Jakub RYDVAL10007882040BIKE CLUB JBC
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013286152CK Příbram
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10007818180CT WEBER
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav PAVLÍK10012850056ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046728015DUKLA PRAHA