Závod: MČR v dráhové cyklistice mládeže

  
StavVýsledky
NázevMČR v dráhové cyklistice mládeže
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI . 3 km
JUNIOŘI . Bodovací závod (72 á 6)
JUNIOŘI . Keirin
JUNIOŘI . Scratch 10 km (30 kol)
JUNIOŘI. stíhací závod družstev na 4km
KADETI . 2 km
KADETI . Bodovací závod (60 á 6)
KADETI . Keirin
KADETI . Scratch 7.3 km (22 kol)
KADETI . stíhací závod družstev na 3km
ŽÁCI . 2 km
ŽÁCI . Bodovací závod (48 á 6)
ŽÁCI . Scratch 5 km (15 kol)
ŽÁKYNĚ A KADETKY . 2 km
ŽÁKYNĚ A KADETKY . Bodovací závod (36 á 6)
ŽÁKYNĚ A KADETKY . Scratch 4 km (12 kol)
ŽÁKYNĚ A KADETKY . stíhací závod družstev na 3km
Datum startu20.07.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice02-07-11-00-05-34propozice_file0720_mr_teben_.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-07-11-21-31-02V110723_MCR_Trebesin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI . 2 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
12- - -TEAM LOUNY 
13Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
14Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
18Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI . Scratch 7.3 km (22 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -TJ UNIČOV 
20Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI . Bodovací závod (60 á 6)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETI . stíhací závod družstev na 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
1- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -TEAM LOUNY 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI . 3 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -MRX TEAM BOŘITOV 
14Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI . Scratch 10 km (30 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -MRX TEAM BOŘITOV 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI . Bodovací závod (72 á 6)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI. stíhací závod družstev na 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽÁCI . 2 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI . Scratch 5 km (15 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI . Bodovací závod (48 á 6)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TEAM LOUNY 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI . Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
4- - -MRX TEAM BOŘITOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY . 2 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY . Scratch 4 km (12 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -KROSS Bike Ranch team 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY . Bodovací závod (36 á 6)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI . Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
10Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY . stíhací závod družstev na 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10008182134BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš CIKÁNEK10010684431BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
Matěj BOHUSLÁVEK10009903983BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10046878767BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice