Závod: MČR mládeže časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu2.08.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1310746635-propozice-mr-mldee-asovka-jednotlivc.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-08-11-19-39-09Kopie_-_V110802_MCR.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4Jan VASTLN1 TEAM 
5Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ UNIČOV 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
16Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
17Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
18Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
24- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
25- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
33- - -RAJEC TREK 
34- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
37- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
39- - -TJ KOVO PRAHA 
40Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
41- - -TJ STADION LOUNY 
42- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
43- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
44- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
45Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
46- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
47- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
48- - -Klein Constantia 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -CT WEBER 
12- - -VEUS VYŠKOV 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -IN - LIFE cycling team 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
22- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -CK Příbram 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
34- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
35- - -PRODOLI RACING TEAM 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
39- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
40Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
8Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ TŽ TŘINEC 
13- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
14- - -SUPERIOR RIDERS 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -NowiS TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -CK FESO PETŘVALD 
15- - -MORAVEC Team 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ SIGMA HRANICE 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
21Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TEAM LOUNY 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -TJ UNIČOV 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -CYKLOTEAM OSTROV 
34- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
35- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
42- - -PROFI SPORT CHEB 
43- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 Lukáš KUNTGHOST Team 
 Daniel MAYERKC HLINSKO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -RAJEC TREK 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
6- - -MORAVEC Team 
7Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
9- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
10- - -HAVEN TEAM 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
12Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048008112SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046411248ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VASTL10007995410SUPERIOR XC TEAM
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10008686433ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047174417AUTHOR TEAM STUPNO
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10013480758MORAVEC Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10012850056RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10046718719SKI KLUB ŠUMAVA
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046731550VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
- - -10009338757 
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10007149890RAJEC 100% TREK