Závod: BMX - 3.závod Česko-moravského poháru

  
StavVýsledky
NázevBMX - 3.závod Česko-moravského poháru
Odvětví
Trial
B 10
B 11/12
B 13/14
B 15/16
B 6
B 7
B 8
B 9
CR Master
CR TOP
M 17+
Datum startu26.06.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-07-11-21-33-45cmp_repy.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M 17+
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek KUDRBikros klub Jeseník - ÚAMK 
2Jakub SCHMIDBMX NIŽBOR 
3- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
4- - -BMX STUDÉNKA 
5Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
6Martin BERÁKFOXHOLESHOP.cz 
7- - -CYKLOTEAM ABOS 
8Miroslav ZÁMEČNÍKCYKLO KLUB Klatovy z.s. 
9- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii CR TOP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMX NIŽBOR 
2Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
3- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
Výsledky v kategorii CR Master
PořadíJménoOddílKategorie
1Jaroslav FEJFARTJ DOBŘANY 
2Miloš HORTTJ FAVORIT BRNO 
3Miroslav ZÁMEČNÍKCYKLO KLUB Klatovy z.s. 
4- - -CYKLOTEAM ABOS 
6- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
Výsledky v kategorii B 15/16
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
2- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
3- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
5- - -OK TEAM 
6- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
7Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
8- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
9- - -VEUS VYŠKOV 
10- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
11- - -POWERFUL TEAM UNIČOV 
12Miloš KŘEČEKOK TEAM 
13- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B 6
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
2- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
5Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6Martin ŘÍHABIKROSCLUB ŘEPY 
7- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
8- - -TJ BMX PARDUBICE 
9Vilém SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
10Tomáš TESAŘÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
12Vít MÁDRBIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -TJ BMX PARDUBICE 
14Vojtěch POLESNÝBIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
16Kristýna ZVOLSKÁBIKROSCLUB ŘEPY 
17David MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
Výsledky v kategorii B 9
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Cyklistický klub BTC VAJNORY 
2David PAGÁČLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
3Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
4Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
5- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
6Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
7Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
8- - -BMX STUDÉNKA 
9Štěpán HLADÍKSC BMX Benátky nad Jizerou 
10Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11Adam PECHAČBIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B 11/12
PořadíJménoOddílKategorie
1Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
2Michal KŘIŠTOFAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
3David PEŠEKTJ BMX PARDUBICE 
4Matyáš KŘAPAOK TEAM 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
8Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
9Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
10- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
11- - -MSK Benešov nad Ploučnicí 
12Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
13- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
14Matěj FEJFARTJ DOBŘANY 
Výsledky v kategorii B 7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2- - -BMX STUDÉNKA 
3Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
4- - -TJ BMX PARDUBICE 
5Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6Michaela WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
7Jakub VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
8Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
9Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii B 8
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam MORAVECTJ BMX PARDUBICE 
2Adam BÁBEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
3Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
4Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
5- - -BMX NIŽBOR 
6- - -Norco Bicycles CZ 
7Lukáš KUNČAROK TEAM 
8Matěj FABISZTJ BMX TŘINEC 
9Michaela HÁJKOVÁBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
10- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
11- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
12- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
13- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
Výsledky v kategorii B 13/14
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
2Jiří VESELÝDURATEC team Mar. Lázně 
3Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
4Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
7Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
8- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
9Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
10- - -TJ BMX TŘINEC 
11- - -FOXHOLESHOP.cz 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
14Michaela BERÁKOVÁFOXHOLESHOP.cz 
15- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16- - -CYKLOTEAM ABOS 
17- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
18Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
19- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
20- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii B 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam HLADÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Maxim ADAMINorco Bicycles CZ 
3- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
4- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5Patrik HORÁKLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
6Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
7Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
11Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam