Závod: O pohár automobilky TATRA

  
StavVýsledky
NázevO pohár automobilky TATRA
Odvětví
Silnice
ELITE ŽENY
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu20.08.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailKKempny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice20-07-11-07-23-10propozice_file2011.8.20_kopivnice_kritrium.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-09-11-13-38-26CP_Koprivnice-VYSLEDKY.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM FORMAN CINELLI 
2Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
3- - -TEAM FORMAN CINELLI 
4- - -BIKESTRIKE.COM 
5- - -TEAM FORMAN CINELLI 
6- - -YOGI RACING OSTRAVA 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8Petr TOMANTEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
2Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
4Vojtěch VOZNIČKAHEAD BIKE Opava 
5- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
13- - -TEAM FORMAN CINELLI 
14- - -YOGI RACING OSTRAVA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CK Příbram 
16- - -IN - LIFE cycling team 
17Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
18Tomáš STOLAŘÍKSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
19- - -TJ SIGMA HRANICE 
20- - -CK FESO PETŘVALD 
21- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Dexter Cycling 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
10Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ UNIČOV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
17- - -CK FESO PETŘVALD 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -NOVATOP - LAPIERRE 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10012561985CK FESO PETŘVALD
- - -10009500829 
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10006505852SK VEHA TEAM
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10012849854Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYCLING BRNO