Závod: MČR dráha Elite - MČR dráha mládež Prostějov

  
StavVýsledky
NázevMČR dráha Elite - MČR dráha mládež Prostějov
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI / JUNIORS - 1km
JUNIOŘI / JUNIORS - Sprint finále
JUNIOŘI / JUNIORS - team sprint
KADETI / CADETS - 500m
KADETI / CADETS - team sprint
KADETI / CADETS Sprint finále
KADETKY / CADETS FEMINI - 500m
KADETKY A ŽÁKYNĚ / CADET FEMINI AND MINIME FEMINI - team sprint
KADETKY A ŽÁKYNĚ / CADET FEMINI AND MINIME FEMINI Sprint celkově / Sprint total
KADETKY A ŽÁKYNĚ ČP
MUŽI / MEN - Bodovací závod 126 á 7 / Point race 126 á 7
MUŽI / MEN - Keirin finále / Keirin final
MUŽI / MEN - Sprint celkově / Sprint total
MUŽI / MEN - team sprint
ŽÁCI / MINIME - 500m
ŽÁCI / MINIME - OMNIUM ČP
ŽÁCI / MINIME - Sprint celkově / Sprint total
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI - 500m
ŽENY / WOMEN - Bodovací závod 70 á 7 / Point race 70 á 7
ŽENY / WOMEN - Sprint celkově / Sprint total
ŽENY / WOMEN - team sprint
Datum startu27.08.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1313229010-propozice-mr-drha-elite-mr-drha-mlde-prostjov.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

18-09-11-16-40-46Kopie_-_03-09-11-18-44-25prostejov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN - Bodovací závod 126 á 7 / Point race 126 á 7
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
12Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17René JAURISFAVORIT RACING 
18Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Josef KAŇKOVSKÝSPASTIC HANDICAP 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN - Sprint celkově / Sprint total
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jana HORÁKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN - team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Jana HORÁKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN - Sprint celkově / Sprint total
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
7Pavel BURÁŇTJ DUKLA BRNO 
8Martin ŠKEŘÍKTJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN - team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -ALLTRAINING.CZ 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
2Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
3Pavel BURÁŇTJ DUKLA BRNO 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN - Keirin finále / Keirin final
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
3- - -ALLTRAINING.CZ 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
 Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN - Bodovací závod 70 á 7 / Point race 70 á 7
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS - team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -MRX TEAM BOŘITOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -IN - LIFE cycling team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS - Sprint finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -MRX TEAM BOŘITOV 
7Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ / CADET FEMINI AND MINIME FEMINI - team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ ČP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ / CADET FEMINI AND MINIME FEMINI Sprint celkově / Sprint total
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS - team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
2Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS Sprint finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME - Sprint celkově / Sprint total
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME - OMNIUM ČP
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004722668ALLTRAINING.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10004723476ASO DUKLA BRNO
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10047664871ASO DUKLA BRNO
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Lubomír VOJTA10005456535ASO DUKLA BRNO
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10006600933ASO DUKLA BRNO
Martin ŠKEŘÍK10008972783TJ DUKLA BRNO
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel KELEMEN10006422895ASO DUKLA BRNO
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10008975009 
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ