Závod: Přebor SCM na dráze

  
StavVýsledky
NázevPřebor SCM na dráze
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI (23.8.)
JUNIOŘI (24.8.)
KADETI, KADETKY, JUNIORKY (23.8.)
KADETI, KADETKY, JUNIORKY (24.8.)
ŽÁCI A ŽÁKYNĚ (23.8.)
ŽÁCI A ŽÁKYNĚ (24.8.)
Datum startu23.08.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

25-08-11-07-55-03V110823_SCM.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI (23.8.)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MRX TEAM BOŘITOV 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI (24.8.)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MRX TEAM BOŘITOV 
2Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI, KADETKY, JUNIORKY (23.8.)
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI, KADETKY, JUNIORKY (24.8.)
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
9- - -PROFI SPORT CHEB 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI A ŽÁKYNĚ (23.8.)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
16Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI A ŽÁKYNĚ (24.8.)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
16Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam