Závod: MČR časovka dvojic Březnice

  
StavVýsledky
NázevMČR časovka dvojic Březnice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
MASTERS A
MASTERS B
MASTERS C
MASTERS D
MASTERS E
MUŽI / MEN
ŽENY / WOMEN
Datum startu28.09.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1315814434-propozice-mr-asovka-dvojic-beznice.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-09-11-16-36-54V110928_Breznice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MASTERS E
PořadíJménoOddílKategorie
1Zdeněk KARÁSEKCyklo Bendl 
1Petr VATLACHTJ KOVO PRAHA 
2Petr BAUERCK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -CYKLISTICKÝ KLUB MCB SOKOLOV 
3František GYRAMOTO KOLO BIKE CLUB LITVÍNOV 
3Jan HÁJEKSK CYKLOSPORT KERN 
4- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
4- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
5- - -KCR ROUDNICE N. L. 
5Jaroslav KLIKASK CYKLOSPORT KERN 
Výsledky v kategorii MASTERS B
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CSK MARKUS, spolek 
1Vladimír NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
2Karel PRAGERCK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 
2- - -SK CYKLOSPORT KERN 
3- - -SWEEP Ultimate Sport 
3- - -BMC RACING 
4Jiří JURÁNEKTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
4- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
5Robert KLEINERLawi - Granfondo team 
5- - -Lawi - Granfondo team 
6- - -CSK MARKUS, spolek 
6Přemysl ŠVÁBCSK MARKUS, spolek 
7- - -SPORTOVNÍ KLUB IB ALCUDIA 
7Petr ZAJÍCCYKLO POKR PARDUBICE 
8- - -SK ORBEA CZECH MASTERS 
8Martin WÜRZZPcyklo PROOFY Corratec team 
9- - -SK MAXBIKE Ostrava 
9Jan VALEŠCYKLO TEAM KILLI 
10Zdeněk RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii MASTERS C
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří BOŠTÍKCyklo Bendl 
1- - -CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB 
2Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
2Radoslav KRUMMERTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
3Josef BURGRCSK MARKUS, spolek 
3- - -BMC RACING 
4- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
4Rudolf HAVRDAKCL KOOPERATIVA - Svijany 
5Pavel BLAŽEKKCL KOOPERATIVA - Svijany 
5- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
6Jaroslav HOLÍKSPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
6Pavel KOHOUTEKTJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV 
7Jaromír HAMPLKCL KOOPERATIVA - Svijany 
7Jiří STRNADKCL KOOPERATIVA - Svijany 
8- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
8Václav ZELENKASK CYKLOSPORT KERN 
Výsledky v kategorii MASTERS D
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří KASALKCL KOOPERATIVA - Svijany 
1Lubomír NOVÁKCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
2- - -TUFO CZ OTROKOVICE 
2Igor KUBÍNCSK MARKUS, spolek 
3- - -KČCL 1900 
3- - -XXX Bike Club 
4František CHARVÁTKCL KOOPERATIVA - Svijany 
4- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
5- - -CK A JE TO TŘEBÍČ 
5Miloslav RYSCK LOKOMOTIVA PARDUBICE 
6Miloslav ŠUSTRRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
7Jiří MACHULKACSK MARKUS, spolek 
8Antonín MLÁTEKTJ KOVO PRAHA 
8Petr ŠORMTJ KOVO PRAHA 
9- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
9- - -CSK MARKUS, spolek 
10- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
10Vladimír VOKATÝSPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
11Zdeněk MANDÍKTJ KOVO PRAHA 
12Karel HORÁČEKKbely cycling team 
12Petr NOVÁKMASTERCAM - LOKO PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
1- - -LAWI Stars - GIANT 
2- - -GIANT Trans Brdy Team 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10- - -BMC RACING 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -KČCL 1900 
13- - -Cyklotrénink - František Trkal 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
14- - -STEVENS Znojmo 
15- - -KC SLAVIA PRAHA 
15Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
2- - -BIGLA CYCLING TEAM 
3- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
3- - -Dexter Cycling 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -KOLOKRÁM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -IN - LIFE cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii MASTERS A
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CSK MARKUS, spolek 
1- - -CSK MARKUS, spolek 
2Michal GUSESPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
2Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
3Libor FOUKALSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Libor ZAJÍCSPASTIC HANDICAP 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10047195736SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
- - -10047887971HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
Hana JEŽKOVÁ10006828578GT OPPORTUNITY BRNO
Igor KUBÍN10046923025CSK MARKUS, spolek
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046983952CSK MARKUS, spolek
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír HAMPL10046634449KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jaroslav HOLÍK10046825520SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří KASAL10047649919KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří STRNAD10046307780KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046510369SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
Josef BURGR10002476413CSK MARKUS, spolek
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel HORÁČEK10047610008Kbely cycling team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Karel PRAGER10046392454CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - - BMC RACING
- - -10002620903KOLOKRÁM
Libor FOUKAL10046693962SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Libor ZAJÍC10011109413SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lubomír NOVÁK10047305466CYKLO KLUB ZNOJMO
- - -10047523314KCL KOOPERATIVA - Svijany
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013480960Dexter Cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10046670724KC SLAVIA PRAHA
Martin WÜRZ10047525637ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav ŠUSTR10047639815RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.
- - -10047843616KOVO PRAHA
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel KOHOUTEK10047623344LEHKÁ DĚTSKÁ KOLA - LDK
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10046983750CSK MARKUS, spolek
Petr NOVÁK10047544229MASTERCAM - LOKO PRAHA
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046345772SK CYKLOSPORT KERN
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robert KLEINER10047247973Lawi - Granfondo team
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
Rudolf HAVRDA10047517149KCL KOOPERATIVA - Svijany
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Václav ZELENKA10047648000SK CYKLOSPORT KERN
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10047595052TUFO CZ OTROKOVICE
- - -10046943031KC NOVÉ STRAŠECÍ
Vladimír VOKATÝ10046512288SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
- - -10004627587 
- - -10046728015DUKLA PRAHA
- - -10047576864SK ORBEA CZECH MASTERS
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA