Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI 20.11.
JUNIORKY + ŽENY 19.11.
JUNIORKY + ŽENY 20.11.
KADETI 19.11.
KADETI 20.11.
MUŽI 19.11.
MUŽI 20.11.
ŽÁCI 19.11.
ŽÁCI 20.11.
ŽÁKYNĚ + KADETKY 19.11.
ŽÁKYNĚ + KADETKY 20.11.
Datum startu19.11.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailworech@centrum.cz
Telefon 
Fax 
Propozice12-11-11-11-57-01propozice_fileprog111119-p-motol.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-11-11-11-57-12V111120_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY 20.11.
PořadíJménoOddílKategorie
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
10Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -DUKLA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
21- - -DUKLA PRAHA 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii MUŽI 19.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ETIXX - QUICK STEP 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii MUŽI 20.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3David SOJKAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 19.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9- - -PROFI SPORT CHEB 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -DUKLA PRAHA 
15Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
17Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 20.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
10David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -PROFI SPORT CHEB 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -TJ UNIČOV 
17Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETI 19.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
19Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI 20.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 20.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY 19.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY 19.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -KROSS Bike Ranch team 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY 20.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV