Závod: MČR Motol

  
StavVýsledky
NázevMČR Motol
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY a ŽENY 3km stíhací jednotlivců
JUNIORKY ŽENY
KADETI
MUŽI
MUŽI 4km stíhací družstev
MUŽI 4km stíhací jednotlivců
MUŽI HANDICAP - 1km p.s.
MUŽI HANDICAP 3km stíhací jednotlivců
MUŽI HANDICAP 4km stíhací jednotlivců
MUŽI HANDICAP team sprint
MUŽI TANDEM - 1km p.s.
MUŽI TANDEM 4km stíhací
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ KADETKY
ŽENY HANDICAP - 500m p.s.
ŽENY HANDICAP 3km stíhací jednotlivců
Datum startu15.12.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailworech@centrum.cz
Telefon 
Fax 
Propozice12-11-11-11-58-19propozice_file2011-mr-motol-program-handicap.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-12-11-20-53-29ccc.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI 4km stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MUŽI 4km stíhací jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MUŽI TANDEM 4km stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří CHYBANUTREND SPECIALIZED RACING 
1- - -HISPORT TEAM 
2Pavel BURÁŇTJ DUKLA BRNO 
2- - -ČSZPS 
Výsledky v kategorii MUŽI TANDEM - 1km p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří CHYBANUTREND SPECIALIZED RACING 
1- - -HISPORT TEAM 
2Pavel BURÁŇTJ DUKLA BRNO 
2- - -ČSZPS 
Výsledky v kategorii MUŽI HANDICAP team sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -M.K.V. SPORT 
1Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -M.K.V. SPORT 
Výsledky v kategorii MUŽI HANDICAP 4km stíhací jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SPASTIC HANDICAP 
Výsledky v kategorii MUŽI HANDICAP - 1km p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -M.K.V. SPORT 
1Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -M.K.V. SPORT 
2- - -SPASTIC HANDICAP 
3Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
4Matěj BENDASPASTIC HANDICAP 
5- - -SPASTIC HANDICAP 
5Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASTANA WOMEN 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI HANDICAP 3km stíhací jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
2- - -M.K.V. SPORT 
3Matěj BENDASPASTIC HANDICAP 
4Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY a ŽENY 3km stíhací jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -MRX TEAM BOŘITOV 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
16Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
12David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
17Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ UNIČOV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽENY HANDICAP 3km stíhací jednotlivců
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
Výsledky v kategorii ŽENY HANDICAP - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV