Závod: ČP Motol II

  
StavVýsledky
NázevČP Motol II
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - Bodovací závod dvojic na 160 kol
JUNIOŘI 3.12.
JUNIOŘI 4.12.
JUNIORKY + ELITE ŽENY 3.12.
JUNIORKY + ELITE ŽENY 4.12.
KADETI 3.12.
KADETI 4.12.
MUŽI - Bodovací závod dvojic na 200 kol
ŽÁCI 3.12.
ŽÁCI 4.12.
ŽÁKYNĚ + KADETKY 4.12.
ŽÁKYNĚ KADETKY 3.12.
Datum startu3.12.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailvorechovskym@dukla.army.cz
Telefon 
Fax 
Propozice20-11-11-21-57-23propozice_fileprog111204-p-motol.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-12-11-21-00-56V111204_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - Bodovací závod dvojic na 200 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5Michal KESLBikonur Cycling Team 
5Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
6Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ELITE ŽENY 3.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ELITE ŽENY 4.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - Bodovací závod dvojic na 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 3.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3David SOJKAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -MRX TEAM BOŘITOV 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ UNIČOV 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
18Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
19Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 4.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MRX TEAM BOŘITOV 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 3.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -PROFI SPORT CHEB 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
15Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 4.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -PROFI SPORT CHEB 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
17Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI 3.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -CYKLOTEAM OSTROV 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
26- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii KADETI 4.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ SIGMA HRANICE 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
23Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ KADETKY 3.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY 4.12.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV