Závod: GP Matoušek

  
StavVýsledky
NázevGP Matoušek
Odvětví
Silnice
1 etapa
2 etapa
3 etapa
4 etapa
celkem
ženy celkem
Datum startu4.05.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Cykloklub Jevíčko - TJ Favorit Brno
Adresa pořadateleA.K.Vitáka 597, Jevíčko 569 43
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maila.dostal@seznam.cz
Telefon721 725 089
Fax 
Propozice1334688631-propozice-gp-matouek-zvod-mru-nejmladch.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
30Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
32Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
33Lukáš KUNTGHOST Team 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
38Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
39Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -ASO DUKLA BRNO 
47- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
50- - -AC SPARTA PRAHA 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
54- - -DUKLA PRAHA 
56Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
57Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
58- - -TEAM DUKLA PRAHA 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
60- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
61- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
62- - -TJ STADION LOUNY 
63- - -VELOSERVIS TEAM 
64- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
65- - -TJ STADION LOUNY 
66- - -TJ STADION LOUNY 
67- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
68- - -ALLTRAINING.CZ 
71- - -DUKLA PRAHA 
72- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
74- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
75- - -Klein Constantia 
78- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
79Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
81- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
82- - -MORAVEC Team 
83Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
84- - -DUKLA PRAHA 
87Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
88- - -TJ FAVORIT BRNO 
89- - -DUKLA PRAHA 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
92- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
95- - -TJ FAVORIT BRNO 
96- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
97- - -CK FESO PETŘVALD 
98- - -DUKLA PRAHA 
99- - -AC SPARTA PRAHA 
100- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
101- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
102- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
103- - -DUKLA PRAHA 
104- - -TEAM LOUNY 
105- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
29Lukáš KUNTGHOST Team 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
35- - -Klein Constantia 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
40Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
44- - -TJ STADION LOUNY 
45- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
46- - -TJ STADION LOUNY 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
54Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
56- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
57- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
60- - -ASO DUKLA BRNO 
62Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
63- - -ALLTRAINING.CZ 
64- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
65- - -AC SPARTA PRAHA 
66Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
68- - -MORAVEC Team 
69- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
70- - -TJ FAVORIT BRNO 
71- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
72Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
73- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
74- - -VELOSERVIS TEAM 
75Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
79- - -TJ STADION LOUNY 
81- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
82- - -DUKLA PRAHA 
83- - -TJ FAVORIT BRNO 
84- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
85- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
86Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
87Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
88- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
89- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
90- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
92- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94- - -DUKLA PRAHA 
95- - -CK FESO PETŘVALD 
96- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
97- - -DUKLA PRAHA 
98- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
99- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
100- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
101- - -DUKLA PRAHA 
102- - -DUKLA PRAHA 
103- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
104- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
105- - -AC SPARTA PRAHA 
106- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
20Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
23Lukáš KUNTGHOST Team 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
29Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
30- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
32Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
39- - -TJ STADION LOUNY 
40- - -TJ KOVO PRAHA 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
52- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
55Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
56Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
59Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
60Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
62- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
63- - -TEAM DUKLA PRAHA 
65- - -ASO DUKLA BRNO 
66- - -AC SPARTA PRAHA 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
68- - -ALLTRAINING.CZ 
69- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
70- - -TJ FAVORIT BRNO 
73- - -VELOSERVIS TEAM 
76Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
77- - -Klein Constantia 
78- - -MORAVEC Team 
79- - -TJ FAVORIT BRNO 
80Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
81- - -DUKLA PRAHA 
82Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
84- - -CK FESO PETŘVALD 
85- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
86- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
88- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
89- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
90- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
91- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
92- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
93- - -TJ FAVORIT BRNO 
94Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
95- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
96- - -DUKLA PRAHA 
97- - -TJ STADION LOUNY 
98- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
99- - -DUKLA PRAHA 
100- - -DUKLA PRAHA 
101- - -DUKLA PRAHA 
102- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
103- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
104- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
105- - -AC SPARTA PRAHA 
106- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
107- - -TEAM LOUNY 
108- - -PARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27Lukáš KUNTGHOST Team 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
43Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
46- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
47Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
48Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
49- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
50- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov 
54Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
57- - -TJ STADION LOUNY 
58Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
59- - -AC SPARTA PRAHA 
62Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
63- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
66- - -TEAM DUKLA PRAHA 
68- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -TJ STADION LOUNY 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
72- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
73- - -TJ FAVORIT BRNO 
75Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
76- - -Klein Constantia 
77- - -MORAVEC Team 
78- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
81- - -VELOSERVIS TEAM 
82- - -ALLTRAINING.CZ 
83Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
84- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
85- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
86- - -ASO DUKLA BRNO 
87- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
88- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
90- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
91Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
92Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
93- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
95- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
97- - -TJ FAVORIT BRNO 
98- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
99- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
100- - -CK FESO PETŘVALD 
101- - -DUKLA PRAHA 
102- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
103- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
104- - -AC SPARTA PRAHA 
105- - -DUKLA PRAHA 
106- - -TEAM LOUNY 
107- - -DUKLA PRAHA 
108- - -DUKLA PRAHA 
109- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ženy celkem
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
5Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii celkem
PořadíJménoOddílKategorie
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22Lukáš KUNTGHOST Team 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
28Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
29- - -DUKLA PRAHA 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ STADION LOUNY 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
42Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
48Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
49Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
50- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
52- - -TJ STADION LOUNY 
54- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
56Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
57- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -AC SPARTA PRAHA 
61- - -TJ FAVORIT BRNO 
62- - -Klein Constantia 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
66- - -PARDUS TUFO Prostějov 
67- - -MORAVEC Team 
68- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
69- - -ASO DUKLA BRNO 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
74- - -VELOSERVIS TEAM 
75Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
76- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
77- - -TJ STADION LOUNY 
78- - -TJ FAVORIT BRNO 
79- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
80- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
81- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
82- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
83- - -TJ FAVORIT BRNO 
84- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
86- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
87- - -DUKLA PRAHA 
88- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
89- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
90- - -CK FESO PETŘVALD 
91- - -DUKLA PRAHA 
92- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
93- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
94- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008822637 
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10046666377MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009500829 
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
- - -10009338757 
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA