Závod: Soběslavské okruhy

  
StavVýsledky
NázevSoběslavské okruhy
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY A JUNIORKY / WOMEN AND JUNIORS FEMINI
Datum startu7.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-02-12-20-35-00propozice_file2012.04.07_sobslav_kriterium.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-04-12-21-02-16V120407_Sobeslav_old.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
2Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
3Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -LAWI Stars - GIANT 
6Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
7Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
10- - -Bikonur Cycling Team 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
15Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -CK Příbram 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
25Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
26- - -STEVENS Znojmo 
27Michal KESLBikonur Cycling Team 
28Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -KOLOKRÁM 
 Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin BENEŠCT WEBER 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CYKLO ATOM 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Radek KOBLICČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
 Jaroslav KULHAVÝSPECIALIZED RACING XC 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Zdeněk RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
11Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Lukáš KUNTGHOST Team 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -RAJEC TREK 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
 Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
 Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM LOUNY 
6Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
9- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ UNIČOV 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -SK VELO PRAHA 
27- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CYKLO POKR PARDUBICE 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4- - -CT WEBER 
5Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
17Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20Jan VASTLN1 TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TEAM LOUNY 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY / WOMEN AND JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM LOUNY 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
 Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047783089SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10005942747AC SPARTA PRAHA
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046730338MS BIKE ACADEMY RACING
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10013492781STEVENS Znojmo
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048178668BIKROSCLUB ŘEPY
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VASTL10007995410SUPERIOR XC TEAM
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jaroslav KULHAVÝ10002782365Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10046416201G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10013228760ČEZ Cyklo Team Tábor
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10007704511ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10006956702SUPERIOR RIDERS
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš ULMAN10005872423ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Milan SPĚŠNÝ10002060222MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046564630 
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009386348 
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046310107CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008723718ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA