Závod: Kyjov - silnice

  
StavVýsledky
NázevKyjov - silnice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY
MUŽI / MEN
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ STARŠÍ
ŽENY / WOMEN
Datum startu21.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1331822385-propozice-kyjov-silnice.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-04-12-15-16-0622-04-12-11-42-02V120421_Kyjov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -GIANT Trans Brdy Team 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
13- - -BMC RACING 
14Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
17Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
18- - -PUSKINAK.CZ 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
24Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Michal KESLBikonur Cycling Team 
31- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
37Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
38- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
40- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
47Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
49Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
50- - -TEAM FORMAN CINELLI 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53Milan ZÁLESKÝRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
54- - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -KČCL 1900 
 - - -KČCL 1900 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK ORBEA CZECH MASTERS 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
 Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
 Ondřej KOBLIHACYKLOTRENINK.COM 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -LAWI Stars - GIANT 
 Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
 Adam PILČÍKSymbio+CE.Energy 
 Adam PILČÍKSymbio+CE.Energy 
 - - -KOLOKRÁM 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -STEVENS Znojmo 
 Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
 - - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
 - - -KC ŽAKO PARDUBICE 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
4- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
5- - -CYCLING BRNO 
6Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
7Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
8Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
9Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
10Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -IVT NÁCHOD 
24- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
26- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -ZEKOF TEAM 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -TJ SIGMA HRANICE 
32Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
33Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -MRX TEAM BOŘITOV 
37- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
40Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -ACS DRAK VRBNO 
43- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
2Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
25- - -Klein Constantia 
27Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
37Daniel MAYERKC HLINSKO 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -VELOSERVIS TEAM 
42- - -TJ SIGMA HRANICE 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -ASO DUKLA BRNO 
48- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
50- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
51- - -DUKLA PRAHA 
52Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
53- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
54- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
2Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
12Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
15- - -ACS DRAK VRBNO 
17- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
12Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
14Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
13Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
15- - -TEAM LOUNY 
16- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17- - -CK Příbram 
18Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
19Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
20Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
21Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
24- - -SKP DUHA Lanškroun 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -SKP DUHA Lanškroun 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
36Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam PILČÍK10007594676Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046554627VELOSPORT DOMAŽLICE
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10006973977MAX CURSOR
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10005942747AC SPARTA PRAHA
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046564024REDPOINT TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
- - -10013052039EX 23 SARONI factory team
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10005586372MAX CURSOR
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10013492781STEVENS Znojmo
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10046504511SK MAXBIKE Ostrava
- - -10004855539CK Příbram
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - -10009845884EX 23 SARONI factory team
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10013228760ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
- - -10046730035KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK
- - -10002395577SK ORBEA CZECH MASTERS
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10006956702SUPERIOR RIDERS
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
- - -10046564630 
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013955149Vysočina Cycling
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009386348 
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10007594575BIKESTYLE.CZ
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA