Závod: ČPM v časovce jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevČPM v časovce jednotlivců
Odvětví
Silnice
AKADEMICI - MUŽI / MEN
AKADEMICI - ŽENY / WOMEN
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ A ŽÁCI MLADŠÍ
ŽENY / WOMEN
Datum startu14.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1332055332-propozice-pm-v-asovce-jednotlivc.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

17-04-12-14-08-200414_Trebusin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
15Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
16Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18Lukáš KUNTGHOST Team 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -PUSKINAK.CZ 
26Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
27- - -RAJEC TREK 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -TJ SIGMA HRANICE 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -Klein Constantia 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
43Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
44Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
45- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
48- - -DUKLA PRAHA 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
51- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
54- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
55- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
58- - -TJ KOVO PRAHA 
59- - -TJ KOVO PRAHA 
60- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
61- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii AKADEMICI - ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIGLA CYCLING TEAM 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
5Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
7Soňa JURKOVÁČSC Praha 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12- - -CT WEBER 
13Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
19Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
20Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
24Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TJ SIGMA HRANICE 
28Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
29- - -TEAM LOUNY 
30- - -SKP DUHA Lanškroun 
31- - -TJ UNIČOV 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -IVT NÁCHOD 
18- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
22- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
29- - -DUKLA PRAHA 
30Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ A ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
13Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ TŽ TŘINEC 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
16Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -ACS DRAK VRBNO 
18- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii AKADEMICI - MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -GIANT Trans Brdy Team 
2- - -SportRaces-Isaac Team 
3Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
5- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
6- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -CSK MARKUS, spolek 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
8- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046454189DUKLA PRAHA
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046585747DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046518453SK VELO PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10048047619DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046879171DUKLA PRAHA
- - -10015730754 
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046446917KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10046416201G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013228760ČEZ Cyklo Team Tábor
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007529911DUKLA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10046487636DUKLA PRAHA
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046756711CK BÍTOVSKÁ
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047610614DUKLA PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046832691CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015064080KOVO PRAHA
Tomáš MOŠNIČKA10011109312TM PARACYCLING TEAM
- - -10046424079KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10046485717DUKLA PRAHA
- - -10047536448VELOSERVIS TEAM
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA