Závod: Memoriál J. Menharta a L. Hellera

  
StavVýsledky
NázevMemoriál J. Menharta a L. Hellera
Odvětví
Silnice
AKADEMICI - MUŽI / MEN
AKADEMICI - ŽENY / WOMEN
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MUŽI / MEN
Premie JUNIOR
Premie KADET
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ A ŽÁCI MLADŠÍ
ŽENY / WOMEN
Datum startu15.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1331827934-propozice-memoril-j.-menharta-a-l.-hellera.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-04-12-20-45-05V120415_Trebusin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
6Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -Bikonur Cycling Team 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Corendon-Circus 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Lukáš KUNTGHOST Team 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
25Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ SIGMA HRANICE 
28Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
30- - -Klein Constantia 
31- - -PUSKINAK.CZ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
35- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
36- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
37Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
38Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
41- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -RAJEC TREK 
44- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
45- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -TEAM FORMAN CINELLI 
49- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
50- - -DUKLA PRAHA 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii AKADEMICI - ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
4Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
5- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Soňa JURKOVÁČSC Praha 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -BIGLA CYCLING TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21- - -IVT NÁCHOD 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
25- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -BORA - hansgrohe 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii AKADEMICI - MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -GIANT Trans Brdy Team 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3Pavel GONDADURATEC WEIL HOTELTIME 
4Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
5Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Lukáš MITASCT WEBER 
 Jiří BAIERVELOSPORT DOMAŽLICE 
 - - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -CK Příbram 
 - - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -AXON SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ A ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
4Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CT WEBER 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -Vysočina Cycling 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -CK Příbram 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29- - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
15- - -ACS DRAK VRBNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
 Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Premie KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -Corendon-Circus 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Premie JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
4Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10008624593Corendon-Circus
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10005865349KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10047783089SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046585747DUKLA PRAHA
- - -10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046518453SK VELO PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046564024REDPOINT TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10048047619DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046879171DUKLA PRAHA
- - -10015730754 
- - -10008708257EX 23 SARONI factory team
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046446917KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047052155CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047536549VELOSERVIS TEAM
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012222990Lawi - Granfondo team
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046393262AXON SPORT TEAM
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10013228760ČEZ Cyklo Team Tábor
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007529911DUKLA PRAHA
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10046487636DUKLA PRAHA
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046756711CK BÍTOVSKÁ
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10008659050CCC Team
- - -10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046659206SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047610614DUKLA PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10006187873FAVORIT RACING
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10013668189FORCE GO! Jeseník
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046832691CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
- - -10006092691BMC RACING
- - -10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991TJ UNIČOV
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015064080KOVO PRAHA
Tomáš MOŠNIČKA10011109312TM PARACYCLING TEAM
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046424079KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10009338757 
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vlastimil MLYNÁŘ10001094060ACS DRAK VRBNO
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10046485717DUKLA PRAHA
- - -10047536448VELOSERVIS TEAM
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA