Závod: Velká cena města Olomouce - mládež

  
StavVýsledky
NázevVelká cena města Olomouce - mládež
Odvětví
Silnice
ELITE ŽENY do vrchu
JUNIOŘI do vrchu
JUNIOŘI kriterium
JUNIOŘI silnice
JUNIORKY do vrchu
JUNIORKY kriterium
JUNIORKY silnice
KADETI do vrchu
KADETI kriterium
KADETI silnice
KADETKY do vrchu
KADETKY kriterium
KADETKY silnice
MLADŠÍ ŽÁCI do vrchu
MLADŠÍ ŽÁCI kriterium
MLADŠÍ ŽÁCI silnice
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ do vrchu
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ kriterium
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ silnice
MUŽI / MEN kriterium
MUŽI do vrchu
STARŠÍ ŽÁCI do vrchu
STARŠÍ ŽÁCI kriterium
STARŠÍ ŽÁCI silnice
STARŠÍ ŽÁKYNĚ do vrchu
STARŠÍ ŽÁKYNĚ kriterium
STARŠÍ ŽÁKYNĚ silnice
ŽENY ELITE kriterium
ŽENY ELITE silnice
Datum startu20.05.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailczechtour09@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1335588250-propozice-velk-cena-msta-olomouce-mlde.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

24-05-12-00-39-13dolanyAll.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
2Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
8Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
13Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
16Michal KESLBikonur Cycling Team 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
19- - -GIANT Trans Brdy Team 
20- - -KOLOKRÁM 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
24Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -TEAM FORMAN CINELLI 
27- - -CK Příbram 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -TEAM FORMAN CINELLI 
31Tomáš MEDEKCT WEBER 
32- - -IN - LIFE cycling team 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
37Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
38Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
42Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
43- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -PUSKINAK.CZ 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
48- - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
11Tomáš MEDEKCT WEBER 
12Michal KESLBikonur Cycling Team 
13Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
14Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
15Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
19Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
20- - -KOLOKRÁM 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -GIANT Trans Brdy Team 
25- - -CK Příbram 
26Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
29Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -IN - LIFE cycling team 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
35Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
36- - -TEAM FORMAN CINELLI 
37- - -PUSKINAK.CZ 
38- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
39- - -TEAM FORMAN CINELLI 
40Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
41- - -TEAM FORMAN CINELLI 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -PUSKINAK.CZ 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3- - -ALLTRAINING.CZ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
9Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii ŽENY ELITE kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
10- - -CK FESO PETŘVALD 
11Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii ŽENY ELITE silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -OPLT CYCLING 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ALLTRAINING.CZ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -IVT NÁCHOD 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ SIGMA HRANICE 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
23Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
26Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
32Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -ACS DRAK VRBNO 
35- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
36- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
37- - -DUKLA PRAHA 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -ACS DRAK VRBNO 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -TJ SIGMA HRANICE 
42Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TEAM LOUNY 
15Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -TEAM FORMAN CINELLI 
21- - -IVT NÁCHOD 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -PUSKINAK.CZ 
26Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
34- - -TJ SIGMA HRANICE 
35- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
36Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
37- - -ACS DRAK VRBNO 
38- - -TJ SIGMA HRANICE 
39- - -DUKLA PRAHA 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -ACS DRAK VRBNO 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
44- - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI silnice
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ SIGMA HRANICE 
23- - -DUKLA PRAHA 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
30- - -TJ SIGMA HRANICE 
31Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
32Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
34- - -ZEKOF TEAM 
35Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
38- - -MRX TEAM BOŘITOV 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
42- - -DUKLA PRAHA 
43- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
44- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
45- - -DUKLA PRAHA 
46- - -ACS DRAK VRBNO 
47- - -ACS DRAK VRBNO 
48Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii KADETI do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
12Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
14- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
15Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PUSKINAK.CZ 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ SIGMA HRANICE 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -Klein Constantia 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -VELOSERVIS TEAM 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -TJ KOVO PRAHA 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -TJ UNIČOV 
46- - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
10Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
27- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
30- - -VELOSERVIS TEAM 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -Klein Constantia 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
35- - -PUSKINAK.CZ 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -ASO DUKLA BRNO 
38- - -CK FESO PETŘVALD 
39- - -TJ SIGMA HRANICE 
40- - -TJ STADION LOUNY 
41- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
42Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -DUKLA PRAHA 
49- - -TJ KOVO PRAHA 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52- - -TJ UNIČOV 
53- - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii KADETI silnice
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
16Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
37- - -CK FESO PETŘVALD 
38- - -Klein Constantia 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -TJ STADION LOUNY 
42- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
43- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -TJ SIGMA HRANICE 
46- - -ASO DUKLA BRNO 
47- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
48- - -PUSKINAK.CZ 
49- - -DUKLA PRAHA 
51- - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
2Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TJ UNIČOV 
 - - -Cyklo Bendl 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
2Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
4- - -Cyklo Bendl 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ UNIČOV 
10Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI silnice
PořadíJménoOddílKategorie
2Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -Cyklo Bendl 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETKY do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TEAM LOUNY 
7Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ TŽ TŘINEC 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
18- - -ACS DRAK VRBNO 
19- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
5Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TJ TŽ TŘINEC 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
15- - -ACS DRAK VRBNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
21Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii KADETKY silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -TJ TŽ TŘINEC 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
17- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁKYNĚ do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁKYNĚ kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁKYNĚ silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CK Příbram 
15- - -TJ UNIČOV 
17Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
18- - -SKP DUHA Lanškroun 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -TJ SIGMA HRANICE 
25Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
36- - -CK MTB Maraton 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
6- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM LOUNY 
11Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
12Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
16Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
24Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -TJ UNIČOV 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CT WEBER 
2Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -CK Příbram 
16- - -TEAM LOUNY 
17Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -TJ UNIČOV 
26- - -SKP DUHA Lanškroun 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
30- - -SPASTIC HANDICAP 
31- - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -SUPERIOR RIDERS 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -MORAVEC Team 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -SUPERIOR RIDERS 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁKYNĚ do vrchu
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁKYNĚ kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁKYNĚ silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10007704612 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10005586372MAX CURSOR
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046527345TJ UNIČOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
- - -10046730035KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10013384162DUKLA PRAHA
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048199280G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008975009 
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10046470054CPV KRNOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA