Stav | Výsledky |
Název | Velká cena města Olomouce - mládež |
Třída | |
Odvětví | SilniceELITE ŽENY do vrchuJUNIOŘI do vrchu JUNIOŘI kriterium JUNIOŘI silnice JUNIORKY do vrchu JUNIORKY kriterium JUNIORKY silnice KADETI do vrchu KADETI kriterium KADETI silnice KADETKY do vrchu KADETKY kriterium KADETKY silnice MLADŠÍ ŽÁCI do vrchu MLADŠÍ ŽÁCI kriterium MLADŠÍ ŽÁCI silnice MLADŠÍ ŽÁKYNĚ do vrchu MLADŠÍ ŽÁKYNĚ kriterium MLADŠÍ ŽÁKYNĚ silnice MUŽI / MEN kriterium MUŽI do vrchu STARŠÍ ŽÁCI do vrchu STARŠÍ ŽÁCI kriterium STARŠÍ ŽÁCI silnice STARŠÍ ŽÁKYNĚ do vrchu STARŠÍ ŽÁKYNĚ kriterium STARŠÍ ŽÁKYNĚ silnice ŽENY ELITE kriterium ŽENY ELITE silnice |
Datum startu | 20.05.2012 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
czechtour09@seznam.cz | |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | 1335588250-propozice-velk-cena-msta-olomouce-mlde.pdf (1.04.2015) |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Stanislav KOZUBEK | ČSC Praha | |
2 | Alois KAŇKOVSKÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
3 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
4 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
5 | Petr HAMPL | TJ FAVORIT BRNO | |
6 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
7 | Milan KADLEC | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | Karel NEPRAŠ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
9 | Dominik CHLUPÁČ | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
12 | Tomáš BUCHÁČEK | ELKOV AUTHOR cycling team | |
13 | Jakub SVOBODA | KOLOKRÁM | |
14 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
15 | - - - | Androni Giocattoli-Venezuela | |
16 | Michal KESL | Bikonur Cycling Team | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | Ondřej FIERLA | TEAM FORMAN CINELLI | |
19 | - - - | GIANT Trans Brdy Team | |
20 | - - - | KOLOKRÁM | |
21 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
22 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
23 | Daniel TUREK | Israel Cycling Academy | |
24 | Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING | |
25 | Vojtěch HAČECKÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
26 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
27 | - - - | CK Příbram | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
30 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
31 | Tomáš MEDEK | CT WEBER | |
32 | - - - | IN - LIFE cycling team | |
33 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
35 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
36 | Tomáš RADOLF | RAPID PLZEŇ | |
37 | Petr SWACZYNA | CK FESO PETŘVALD | |
38 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
39 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
40 | Martin CETKOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
41 | Oldřich NOVOTNÝ | CT WEBER | |
42 | Denis RUGOVAC | FAVORIT RACING | |
43 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
44 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
45 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
46 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
47 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
48 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
- - - | PUSKINAK.CZ |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Alois KAŇKOVSKÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
2 | Milan KADLEC | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
4 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
5 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | Tomáš BUCHÁČEK | ELKOV AUTHOR cycling team | |
8 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
9 | Vojtěch HAČECKÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
10 | Petr HAMPL | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | Tomáš MEDEK | CT WEBER | |
12 | Michal KESL | Bikonur Cycling Team | |
13 | Daniel TUREK | Israel Cycling Academy | |
14 | Jakub SVOBODA | KOLOKRÁM | |
15 | Stanislav KOZUBEK | ČSC Praha | |
16 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
17 | Dominik CHLUPÁČ | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
18 | - - - | Androni Giocattoli-Venezuela | |
19 | Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING | |
20 | - - - | KOLOKRÁM | |
21 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
22 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
23 | - - - | GIANT Trans Brdy Team | |
25 | - - - | CK Příbram | |
26 | Martin CETKOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
27 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | Ondřej FIERLA | TEAM FORMAN CINELLI | |
29 | Denis RUGOVAC | FAVORIT RACING | |
30 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
31 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
32 | - - - | IN - LIFE cycling team | |
33 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
34 | Oldřich NOVOTNÝ | CT WEBER | |
35 | Tomáš RADOLF | RAPID PLZEŇ | |
36 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
37 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
38 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
39 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
40 | Karel NEPRAŠ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
41 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
42 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
43 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
44 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
45 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
46 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
47 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | Denisa BARTOŠOVÁ | CK HOBBY Bohumín | |
3 | - - - | ALLTRAINING.CZ | |
4 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
5 | - - - | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
7 | Veronika KOTALOVÁ | PUSKINAK.CZ | |
8 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
9 | Michaela NEPRAŠOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
10 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
11 | Jana VYČÍTALOVÁ | ACS DRAK VRBNO |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | ALLTRAINING.CZ | |
2 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
4 | - - - | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | |
5 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
6 | Michaela NEPRAŠOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
7 | Denisa BARTOŠOVÁ | CK HOBBY Bohumín | |
8 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
9 | Veronika KOTALOVÁ | PUSKINAK.CZ | |
10 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
11 | Jana VYČÍTALOVÁ | ACS DRAK VRBNO |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | OPLT CYCLING | |
2 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | ALLTRAINING.CZ | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | Veronika KOTALOVÁ | PUSKINAK.CZ | |
7 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
8 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
9 | Michaela NEPRAŠOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
Denisa BARTOŠOVÁ | CK HOBBY Bohumín | ||
- - - | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | ||
- - - | TJ KOVO PRAHA | ||
Jana VYČÍTALOVÁ | ACS DRAK VRBNO |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
4 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
6 | - - - | MS BIKE ACADEMY RACING | |
7 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
8 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
10 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
12 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
13 | - - - | IVT NÁCHOD | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
17 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
18 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
19 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
22 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
23 | Šimon VANÍČEK | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
24 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
25 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
26 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
27 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
29 | Filip STEHNO | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | |
30 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
31 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
32 | Hynek PALIČKA | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
33 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
34 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
35 | - - - | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
36 | - - - | CK ORLÍK ORLOVÁ | |
37 | - - - | DUKLA PRAHA | |
38 | - - - | DUKLA PRAHA | |
39 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
40 | - - - | DUKLA PRAHA | |
41 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
42 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
43 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
- - - | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
4 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
6 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
7 | - - - | MS BIKE ACADEMY RACING | |
8 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
9 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
10 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
12 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
13 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
14 | - - - | TEAM LOUNY | |
15 | Hynek PALIČKA | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
16 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
17 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
21 | - - - | IVT NÁCHOD | |
22 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
23 | Filip STEHNO | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | |
24 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
25 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
26 | Šimon VANÍČEK | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
27 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
28 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
29 | - - - | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
30 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
31 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
32 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
33 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
34 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
35 | - - - | CK ORLÍK ORLOVÁ | |
36 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
37 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
38 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
39 | - - - | DUKLA PRAHA | |
40 | - - - | DUKLA PRAHA | |
41 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
42 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
43 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
44 | - - - | DUKLA PRAHA | |
- - - | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
3 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
5 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
6 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
7 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
8 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
9 | - - - | MS BIKE ACADEMY RACING | |
12 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
14 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
15 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
16 | - - - | TEAM LOUNY | |
17 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
18 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
19 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
20 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
21 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
22 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
23 | - - - | DUKLA PRAHA | |
26 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
27 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
28 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
29 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
30 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
31 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
32 | Hynek PALIČKA | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
33 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
34 | - - - | ZEKOF TEAM | |
35 | Šimon VANÍČEK | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
36 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
37 | Filip STEHNO | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | |
38 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
39 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
40 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
41 | - - - | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
42 | - - - | DUKLA PRAHA | |
43 | - - - | CK ORLÍK ORLOVÁ | |
44 | - - - | CYKLO POKR PARDUBICE | |
45 | - - - | DUKLA PRAHA | |
46 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
47 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
48 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
- - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | ||
Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | ||
- - - | TEAM DUKLA PRAHA | ||
- - - | IVT NÁCHOD |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
4 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
6 | Vojtěch TOMAN | HR Racing Team České Budějovice | |
7 | Pavel GRUBER | CK Příbram - Fany GASTRO | |
8 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
9 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
10 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
11 | Jiří ŠORM | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
13 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
14 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
15 | Miroslav SVATEK | kola-bbm.cz | |
17 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | Jiří PETRUŠ | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
19 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
20 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
21 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
22 | - - - | DUKLA PRAHA | |
23 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
24 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
26 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
27 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
29 | Jiří JANOŠEK | ASO DUKLA BRNO | |
30 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
31 | - - - | Klein Constantia | |
32 | - - - | DUKLA PRAHA | |
33 | - - - | VELOSERVIS TEAM | |
34 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
36 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
37 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
38 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
39 | Jan FIERLA | TEAM FORMAN CINELLI | |
40 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
41 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
42 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
43 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
44 | - - - | DUKLA PRAHA | |
45 | - - - | TJ UNIČOV | |
46 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
- - - | AC SPARTA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Vojtěch TOMAN | HR Racing Team České Budějovice | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
4 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
5 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
6 | Miroslav SVATEK | kola-bbm.cz | |
7 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | Jiří PETRUŠ | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
11 | Pavel GRUBER | CK Příbram - Fany GASTRO | |
13 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
14 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
15 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
18 | - - - | DUKLA PRAHA | |
19 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
20 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
21 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
22 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
23 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
24 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
25 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
26 | Jiří ŠORM | TJ FAVORIT BRNO | |
27 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
28 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
29 | Jiří JANOŠEK | ASO DUKLA BRNO | |
30 | - - - | VELOSERVIS TEAM | |
31 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
32 | - - - | Klein Constantia | |
33 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
34 | - - - | HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB | |
35 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
36 | - - - | DUKLA PRAHA | |
37 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
38 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
39 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
40 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
41 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
42 | Jan FIERLA | TEAM FORMAN CINELLI | |
43 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
44 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
45 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
46 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
47 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
48 | - - - | DUKLA PRAHA | |
49 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
50 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
51 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
52 | - - - | TJ UNIČOV | |
53 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
- - - | APACHE LOKO TRUTNOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
3 | Adam ŤOUPALÍK | Corendon-Circus | |
4 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
6 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
7 | Vojtěch TOMAN | HR Racing Team České Budějovice | |
8 | Jiří PETRUŠ | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
9 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
12 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
14 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
16 | Miroslav SVATEK | kola-bbm.cz | |
17 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
18 | Jiří ŠORM | TJ FAVORIT BRNO | |
20 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
21 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
22 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
23 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
24 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
25 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
26 | Pavel GRUBER | CK Příbram - Fany GASTRO | |
27 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
28 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
29 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
30 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
32 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
33 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
34 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
35 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
36 | Jiří JANOŠEK | ASO DUKLA BRNO | |
37 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
38 | - - - | Klein Constantia | |
39 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
41 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
42 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
43 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
44 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
45 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
46 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
47 | - - - | HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB | |
48 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
49 | - - - | DUKLA PRAHA | |
51 | - - - | DUKLA PRAHA | |
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
Jan FIERLA | TEAM FORMAN CINELLI | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
- - - | VELOSERVIS TEAM | ||
- - - | YOGI RACING OSTRAVA | ||
- - - | TJ UNIČOV | ||
- - - | DUKLA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Michal ROTTER | SKP DUHA Lanškroun | |
4 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
6 | Matouš MĚŠŤAN | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
7 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
8 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | Karel ARLT | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
12 | - - - | DUKLA PRAHA | |
13 | - - - | TJ UNIČOV | |
- - - | Cyklo Bendl |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
4 | - - - | Cyklo Bendl | |
5 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
6 | Michal ROTTER | SKP DUHA Lanškroun | |
7 | - - - | DUKLA PRAHA | |
8 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | - - - | TJ UNIČOV | |
10 | Karel ARLT | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
11 | Matouš MĚŠŤAN | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
12 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Matouš MĚŠŤAN | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | Michal ROTTER | SKP DUHA Lanškroun | |
4 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
6 | - - - | Cyklo Bendl | |
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
9 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
11 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
12 | - - - | DUKLA PRAHA | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | Karel ARLT | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
15 | - - - | TJ UNIČOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Jana CZECZINKAROVÁ | MITAS TREK | |
2 | Jana MACHÁČOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
3 | Elena VANÍČKOVÁ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
4 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
5 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
6 | - - - | TEAM LOUNY | |
8 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
9 | Kateřina MUDŘÍKOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
10 | Denisa BARTIZALOVÁ | OPLT CYCLING | |
11 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | - - - | TJ TŽ TŘINEC | |
13 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
14 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
16 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
17 | Aneta ROTTEROVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
18 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
19 | - - - | CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV | |
20 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
21 | - - - | DUKLA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Jana CZECZINKAROVÁ | MITAS TREK | |
3 | Elena VANÍČKOVÁ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
4 | Denisa BARTIZALOVÁ | OPLT CYCLING | |
5 | Jana MACHÁČOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
6 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
9 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
10 | - - - | TJ TŽ TŘINEC | |
11 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | Kateřina MUDŘÍKOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
13 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
14 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
15 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
16 | - - - | DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | Aneta ROTTEROVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
19 | - - - | TEAM LOUNY | |
20 | - - - | CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV | |
21 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Jana CZECZINKAROVÁ | MITAS TREK | |
3 | Jana MACHÁČOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
4 | Elena VANÍČKOVÁ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
5 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
6 | Denisa BARTIZALOVÁ | OPLT CYCLING | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
9 | - - - | TEAM LOUNY | |
10 | - - - | TJ TŽ TŘINEC | |
11 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
12 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
13 | Kateřina MUDŘÍKOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
14 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
16 | Aneta ROTTEROVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
17 | - - - | CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV | |
18 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
19 | - - - | DUKLA PRAHA | |
20 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
- - - | TEAM DUKLA PRAHA | ||
Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Markéta HÁJKOVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Markéta HÁJKOVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Markéta HÁJKOVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Jakub FRKAL | TJ SIGMA HRANICE | |
2 | Petr FIALA | AC SPARTA PRAHA | |
3 | Rostislav BROKEŠ | FORCE GO! Jeseník | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov | |
7 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
8 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
9 | Martin KUBÍK | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
10 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
12 | Antonín LANT | TEAM FORMAN CINELLI | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
14 | - - - | CK Příbram | |
15 | - - - | TJ UNIČOV | |
17 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
24 | Vít ŠRÁMEK | TJ SIGMA HRANICE | |
25 | Dominik NEUMAN | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
26 | - - - | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
27 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
28 | - - - | DUKLA PRAHA | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
32 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
33 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
35 | Eduard HRACHOVINA | TEAM FORMAN CINELLI | |
36 | - - - | CK MTB Maraton |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov | |
2 | Petr FIALA | AC SPARTA PRAHA | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
4 | Rostislav BROKEŠ | FORCE GO! Jeseník | |
6 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
7 | - - - | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | DUKLA PRAHA | |
10 | - - - | TEAM LOUNY | |
11 | Pavel KOPECKÝ | Vysočina Cycling | |
12 | Antonín LANT | TEAM FORMAN CINELLI | |
13 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
16 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
19 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
20 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
21 | Martin KUBÍK | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | Vít ŠRÁMEK | TJ SIGMA HRANICE | |
24 | Dominik NEUMAN | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
25 | Jakub FRKAL | TJ SIGMA HRANICE | |
26 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
27 | Eduard HRACHOVINA | TEAM FORMAN CINELLI | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
31 | - - - | TJ UNIČOV | |
32 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
33 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
34 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
35 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
- - - | CK Příbram |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | CT WEBER | |
2 | Rostislav BROKEŠ | FORCE GO! Jeseník | |
3 | Petr FIALA | AC SPARTA PRAHA | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
9 | Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov | |
10 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
12 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
13 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
14 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
15 | - - - | CK Příbram | |
16 | - - - | TEAM LOUNY | |
17 | Pavel KOPECKÝ | Vysočina Cycling | |
19 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
20 | Jakub FRKAL | TJ SIGMA HRANICE | |
21 | Antonín LANT | TEAM FORMAN CINELLI | |
22 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
23 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
24 | - - - | TJ UNIČOV | |
26 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
29 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
30 | - - - | SPASTIC HANDICAP | |
31 | - - - | SPASTIC HANDICAP | |
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
Eduard HRACHOVINA | TEAM FORMAN CINELLI | ||
- - - | CK MTB Maraton | ||
- - - | DUKLA PRAHA | ||
Martin KUBÍK | Roman Kreuziger Cycling Academy | ||
- - - | TJ UNIČOV | ||
- - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | ||
Dominik NEUMAN | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | ||
Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | ||
Vít ŠRÁMEK | TJ SIGMA HRANICE | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | TEAM LOUNY | |
2 | - - - | DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
4 | - - - | DUKLA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | SUPERIOR RIDERS | |
3 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
4 | - - - | DUKLA PRAHA | |
- - - | TEAM LOUNY |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
2 | - - - | TEAM LOUNY | |
3 | - - - | DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | MORAVEC Team | |
5 | - - - | DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
7 | - - - | SUPERIOR RIDERS |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Sára KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
2 | Denisa ŠVECOVÁ | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
3 | Tereza NEUMANOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | Ema KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
6 | Kateřina NAVRÁTILOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
7 | - - - | DUKLA PRAHA | |
8 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Ema KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV | |
4 | Sára KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
5 | Tereza NEUMANOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | Denisa ŠVECOVÁ | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
7 | Kateřina NAVRÁTILOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
8 | - - - | DUKLA PRAHA | |
9 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | Sára KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
3 | Tereza NEUMANOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | Ema KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
5 | Denisa ŠVECOVÁ | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
6 | - - - | DUKLA PRAHA | |
7 | Kateřina NAVRÁTILOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
8 | Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV | |
9 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA |
Řazení: Závodník | ||
---|---|---|
Závodník | UCI ID | Oddíl |
- - - | 10047048115 | DUKLA PRAHA |
Vojtěch TOMAN | 10010980683 | Open Cycling Academy |
- - - | 10046441459 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10014216948 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10013781155 | VELOSERVIS TEAM |
- - - | 10047181891 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046987083 | CYKLOTEAM OSTROV |
- - - | 10046627476 | CYKLOTEAM OSTROV |
- - - | 10048094907 | TJ UNIČOV |
- - - | 10046665973 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10046446715 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Vít ŠRÁMEK | 10048131784 | Cyklokramo Suchdol nad Odrou |
- - - | 10008146465 | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
- - - | 10009338757 | |
- - - | 10046373660 | CYKLO POKR PARDUBICE |
- - - | 10014058819 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
- - - | 10046714271 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10008954090 | CYCLING BRNO |
Veronika KOTALOVÁ | 10009849120 | |
- - - | 10046714372 | NOVATOP BIKE TEAM |
- - - | 10008146869 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10010185384 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10048179173 | YOGI RACING OSTRAVA |
- - - | 10015064080 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10008974908 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10013182179 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10008992991 | |
Tomáš FLÁMA | 10014211490 | CYKLO TEAM KOLARNA |
- - - | 10007585582 | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
- - - | 10007881939 | ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem |
Tomáš BÁRTA | 10091211508 | Caja Rural Seguros RGA |
- - - | 10009110809 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10046562913 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Tereza NEUMANOVÁ | 10010181849 | UAE Team ADQ |
- - - | 10048095412 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10013060931 | CK FESO PETŘVALD |
- - - | 10046439944 | ACS DRAK VRBNO |
- - - | 10046514716 | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
- - - | 10047827953 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10013668694 | TJ STADION LOUNY |
Šimon VANÍČEK | 10010966943 | ATT Investments |
- - - | 10007818180 | CTW CYCLING |
Šimon ADÁMEK | 10009178507 | |
- - - | 10046470054 | CPV KRNOV |
- - - | 10047627788 | DUKLA PRAHA |
Sára KAŇKOVSKÁ | 10010167402 | ASO DUKLA BRNO |
- - - | 10046624547 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Rostislav BROKEŠ | 10013668189 | FORCE TEAM JESENÍK |
- - - | 10046310107 | CPV KRNOV |
- - - | 10006117650 | CPV KRNOV |
- - - | 10047955366 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10046605450 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10048176547 | SKP DUHA Lanškroun |
- - - | 10008975009 | |
- - - | 10048203627 | Team Forman Energetic |
- - - | 10014422567 | CK Příbram - Fany GASTRO |
- - - | 10046835018 | CK Příbram - Fany GASTRO |
Petr MALÁN | 10009435858 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
- - - | 10046692144 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10046644351 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Petr FIALA | 10009386550 | Integray L27 Cycling Team |
- - - | 10047101261 | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
Pavel KOPECKÝ | 10008706742 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
Pavel GRUBER | 10009503758 | TUFO PARDUS Prostějov |
- - - | 10009808704 | |
Pavel BITTNER | 10046718517 | Team dsm-firmenich PostNL |
- - - | 10013229063 | MADETA FITNESS/HAIBIKE |
- - - | 10048058026 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
- - - | 10048199280 | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ |
- - - | 10008707752 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10010770923 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10008982483 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046352341 | SKP DUHA Lanškroun |
- - - | 10048046912 | TJ Sigma Hranice, z.s. |
Nicolas PIETRULA | 10008988648 | CTW CYCLING |
- - - | 10009720996 | ASO DUKLA BRNO |
Miroslav SVATEK | 10010980784 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
- - - | 10013286152 | CK Příbram |
- - - | 10008708459 | EX 23 SARONI factory team |
Michal ROTTER | 10023561886 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10009499314 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10010901568 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046506228 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Michal KOHOUT | 10009502748 | |
- - - | 10048006189 | MRX TEAM BOŘITOV |
- - - | 10010174674 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
Michaela NEPRAŠOVÁ | 10046773683 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
- - - | 10047574440 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10010170129 | |
Matyáš BUŠEK | 10015528670 | |
Matouš MĚŠŤAN | 10047062966 | TUFO PARDUS Prostějov |
- - - | 10009502243 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Matouš GRAMBLIČKA | 10012849753 | CTW CYCLING |
Matěj STYBOR | 10016300529 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10014211793 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
- - - | 10046314046 | CK ORLÍK ORLOVÁ |
- - - | 10048176143 | BIKE TEAM STUPNO |
- - - | 10006629124 | MAX CURSOR |
- - - | 10010173462 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046314349 | TJ STADION LOUNY |
- - - | 10046810867 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10009808502 | Klein Constantia |
Martina MIKULÁŠKOVÁ | 10007149789 | |
Martina KUKULOVÁ | 10009338353 | CYKLO TEAM KOLARNA |
- - - | 10048005886 | Carla.kupkolo.cz |
Martin SPUDIL | 10010605720 | |
Martin ŠMÍDA | 10010770822 | TUFO PARDUS Prostějov |
- - - | 10013668492 | |
- - - | 10046542604 | TJ UNIČOV |
- - - | 10048175234 | CYKLO FRIEDE |
- - - | 10010184778 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10048170786 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
- - - | 10008624391 | ČEZ Cyklo Team Tábor |
Martin ČECHMAN | 10010166590 | ASO DUKLA BRNO |
- - - | 10008974605 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10013480758 | MORAVEC Team |
- - - | 10009123034 | TJ STADION LOUNY |
Markéta HÁJKOVÁ | 10015335377 | BEPINK |
- - - | 10013384162 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046713261 | Cyklo Bendl |
- - - | 10046730035 | KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK |
- - - | 10009500829 | |
- - - | 10011976349 | SPASTIC HANDICAP |
- - - | 10013668593 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
- - - | 10008988749 | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM |
- - - | 10046669714 | PRO MUSIC PROLOG BIKE |
- - - | 10009975826 | LOKO TRUTNOV |
- - - | 10048042969 | DUKLA PRAHA |
Lukáš KUNT | 10009335222 | |
- - - | 10047773894 | CK MTB Maraton Hlinsko |
- - - | 10046659307 | Carla.kupkolo.cz |
- - - | 10047606772 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ | 10008993193 | ASPIRE OPPORTUNITY Brno |
- - - | 10009198917 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10048129461 | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. |
- - - | 10007803632 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10009241757 | TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK |
- - - | 10009512145 | TJ FAVORIT BRNO |
Kristýna MRÁČKOVÁ | 10010176896 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10009494967 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Klára TICHÁČKOVÁ | 10009088375 | |
- - - | 10013667583 | ACS DRAK VRBNO |
- - - | 10046320615 | BIKE TEAM STUPNO |
Kateřina NAVRÁTILOVÁ | 10046316167 | TJ Sigma Hranice, z.s. |
Kateřina MUDŘÍKOVÁ | 10009122933 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
- - - | 10047765612 | DUKLA PRAHA |
Karel ARLT | 10023478731 | |
- - - | 10046610908 | ASO DUKLA BRNO |
- - - | 10008822334 | TJ STADION LOUNY |
- - - | 10009338555 | TJ STADION LOUNY |
Jonáš BŘEZINA | 10009745551 | |
- - - | 10046720941 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10046369014 | TJ UNIČOV |
Jiří ŠORM | 10048004270 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046482380 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Jiří PETRUŠ | 10009338656 | ATT Investments |
Jiří JANOŠEK | 10009718572 | Akademie dráhové cyklistiky |
- - - | 10046452674 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046454694 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046733772 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10046560081 | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
Jarmila MACHAČOVÁ | 10047536549 | VELOSERVIS TEAM |
Jana VYČÍTALOVÁ | 10002810556 | ACS DRAK VRBNO |
Jana MACHÁČOVÁ | 10048083385 | TJ Sigma Hranice, z.s. |
Jana CZECZINKAROVÁ | 10009338151 | ELMTRADE RACING TEAM |
- - - | 10013985057 | LOKO TRUTNOV |
- - - | 10009846288 | EX 23 SARONI factory team |
- - - | 10048002957 | TJ Sigma Hranice, z.s. |
- - - | 10009512044 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046357290 | TJ Sigma Hranice, z.s. |
- - - | 10008708661 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10010894595 | |
Jan RAJCHART | 10008820213 | BIKE TEAM STUPNO |
- - - | 10046527345 | TJ UNIČOV |
- - - | 10046481370 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
- - - | 10013228861 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10008988547 | CYKLO FRIEDE |
- - - | 10047098332 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10008723920 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
- - - | 10048199785 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10048190893 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10010894292 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10047150670 | TJ FAVORIT BRNO |
Jan FIERLA | 10016047218 | CK FESO PETŘVALD |
- - - | 10048057117 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
- - - | 10046363253 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10013667886 | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
- - - | 10048208980 | IVT NÁCHOD |
- - - | 10046692649 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10010776882 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10014825220 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10046602319 | |
Jakub KŘIKAVA | 10010605518 | kola-bbm.cz |
- - - | 10010980481 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
Jakub FRKAL | 10008708863 | |
- - - | 10046783585 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10010605619 | TJ FAVORIT BRNO |
Jakub DUŘT | 10046812483 | |
- - - | 10014216847 | TJ FAVORIT BRNO |
Jakub BOUČEK | 10048200189 | ISRAEL CYCLING ACADEMY |
- - - | 10005586372 | MAX CURSOR |
Ivo KOBLASA | 10008500517 | TJ FAVORIT BRNO |
Hynek PALIČKA | 10046583929 | |
Hana HEŘMANOVSKÁ | 10047762174 | Team Skyline - Cadence |
Filip STEHNO | 10015730754 | CYKLO - SKI klub Polička |
- - - | 10013667684 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
- - - | 10047152589 | TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK |
- - - | 10046315763 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10008974504 | DUKLA PRAHA |
Ema KAŇKOVSKÁ | 10010167503 | ASO DUKLA BRNO |
Ema CETKOVSKÁ | 10015286271 | CYKLO TEAM KOLARNA |
- - - | 10010588340 | CYKLO FRIEDE |
Elena VANÍČKOVÁ | 10008641569 | |
Eduard HRACHOVINA | 10014393871 | |
- - - | 10015330731 | |
- - - | 10046482986 | NOVATOP BIKE TEAM |
- - - | 10009163955 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046429436 | DUKLA PRAHA |
Dominik NEUMAN | 10009488806 | ATT Investments |
- - - | 10010186903 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10046497033 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Denisa ŠVECOVÁ | 10046486828 | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ |
Denisa BARTOŠOVÁ | 10013060830 | CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs |
- - - | 10009511842 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
Denis CHARALAMBIDIS | 10016144016 | TJ ČZU PRAHA |
David ZADÁK | 10011016049 | CYKLOTEAM OSTROV |
- - - | 10047131068 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10009511741 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046671128 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10009446770 | ROUVY Specialized |
- - - | 10014211288 | TJ STADION LOUNY |
Daniel MICHAL | 10046356583 | SKP DUHA Lanškroun |
- - - | 10007704612 | |
- - - | 10046693255 | CK FESO PETŘVALD |
- - - | 10046835725 | TJ STADION LOUNY |
- - - | 10009966732 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Daniel BABOR | 10015327903 | Caja Rural Seguros RGA |
- - - | 10009088274 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10012825808 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
- - - | 10015141377 | |
Antonín LANT | 10013583519 | |
Antonín KOSTIHA | 10046614241 | ARBÖ headstart On-Fahrrad |
- - - | 10009494866 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10010176795 | TEAM DUKLA PRAHA |
- - - | 10009515882 | CYKLO FRIEDE |
Anežka DRAHOTOVÁ | 10010585815 | |
Aneta ROTTEROVÁ | 10014533513 | SKP DUHA Lanškroun |
- - - | 10013921908 | CYKLOTEAM OSTROV |
Adam ŤOUPALÍK | 10008624593 | TDT-Unibet CT |
- - - | 10046459647 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
- - - | 10047485322 | MS BIKE ACADEMY RACING |
- - - | 10046658293 | ACS DRAK VRBNO |
- - - | 10046480259 | TJ FAVORIT BRNO |