Závod: NA KOLE REGIONEM KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavNemá výsledky
NázevNA KOLE REGIONEM KYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
MUŽI
STARŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
ŽENY + JUNIORKY
Datum startu23.09.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SKP DUHA Lanškroun 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -TEAM SKY 
7Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
10Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
17- - -CK Příbram 
18- - -Cyklotrénink - František Trkal 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
22- - -MARIN - HOKOR 
23- - -PELL´S TEAM 
24- - -KC SLAVIA PRAHA 
25- - -TMK OSTRAVA 
27Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
30- - -TMK OSTRAVA 
31Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Tomáš BÁBEKASO DUKLA BRNO 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 - - -Vysočina Cycling 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -Androni Giocattoli-Venezuela 
 Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Josef VAISHARTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
12- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
13Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK Příbram 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PELL´S TEAM 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
6- - -CYKLOTRENINK.COM 
7- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -PELL´S TEAM 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Astana Pro Team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
8- - -SKP DUHA Lanškroun 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -STEVENS Znojmo 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
17- - -PELL´S HARD BIKERS 
18Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -TJ SIGMA HRANICE 
30Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -YOGI RACING OSTRAVA 
32- - -DUKLA PRAHA 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -ASO DUKLA BRNO 
37- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
38- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
44- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -CK BÍTOVSKÁ 
50- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
51- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
53- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
55- - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -VEUS VYŠKOV 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14- - -CYKLOTEAM OSTROV 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -DUKLA PRAHA 
20Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
26Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
27- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
31- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
34- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -CK BÍTOVSKÁ 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
5- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
6- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam