Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI - 1km p.s.
JUNIOŘI - 3km
JUNIOŘI - 4 km družstva
JUNIOŘI - bodovací závod
JUNIOŘI - dvojice
JUNIOŘI - sprint družstev
JUNIOŘI sprint
JUNIORKY + ŽENY - bodovací závod
JUNIORKY - 2km
JUNIORKY - 3 km družstva
JUNIORKY A ŽENY - 500m p.s.
JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
JUNIORKY A ŽENY sprint
KADETI - 3 km družstva
KADETI - 500m p.s.
KADETI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
KADETI - dvojice
KADETI - sprint družstev
KADETI sprint
KADETI- 2km
ŽÁCI - 2km
ŽÁCI - 500m p.s.
ŽÁCI - bodovací závod
ŽÁCI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
ŽÁCI - omnium
ŽÁCI - sprint družstev
ŽÁCI sprint
ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY - 500m p.s.
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
ŽÁKYNĚ A KADETKY sprint
ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
ŽENY - 3km
Datum startu27.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice06-04-12-20-10-36propozice_file0427_cp_motol_2.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-05-12-23-58-29V120427_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI- 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii KADETI - 3 km družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
9- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
11Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
12Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 1km p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4David SOJKAASO DUKLA BRNO 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 4 km družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
3Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TEAM LOUNY 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -PROFI SPORT CHEB 
20Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
6Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
17Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -TEAM LOUNY 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -DUKLA PRAHA 
19Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - 3 km družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
1Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046585747DUKLA PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009511741DUKLA PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046783585DUKLA PRAHA
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048075507PROFI SPORT CHEB
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046810867DUKLA PRAHA
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10047048115DUKLA PRAHA