Závod: Český pohár v dráhové cyklistice Prostějov

  
StavVýsledky
NázevČeský pohár v dráhové cyklistice Prostějov
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - 1km p.s.
JUNIOŘI - 3km
JUNIOŘI - 4 km družstva
JUNIOŘI - bodovací závod
JUNIOŘI - dvojice
JUNIOŘI - keirin
JUNIOŘI - sprint
JUNIOŘI - sprint družstev
JUNIORKY + ŽENY - bodovací závod
JUNIORKY - 2km
JUNIORKY A ŽENY - 500m p.s.
JUNIORKY A ŽENY - sprint
JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
KADETI - 3 km družstva
KADETI - 3 km družstva - finále
KADETI - 500m p.s.
KADETI - bodovací závod
KADETI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
KADETI - dvojice
KADETI - keirin
KADETI - sprint
KADETI - sprint družstev
KADETI- 2km
KADETKY - 2 km družstva
ŽÁCI - 2km
ŽÁCI - 500m p.s.
ŽÁCI - bodovací závod
ŽÁCI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
ŽÁCI - bodovací závod 2
ŽÁCI - omnium
ŽÁCI - sprint
ŽÁCI - sprint družstev
ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY - 500m p.s.
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
ŽÁKYNĚ, KADETKY
ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod 2
ŽENY + JUNIORKY - bodovací závod 2
ŽENY + JUNIORKY - omnium
ŽENY - 3km
Datum startu25.05.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-04-12-21-25-53propozice_filerozpis-cp-prostejov-5_2012.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

09-06-12-20-28-09V120525_Prostějov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽENY - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5David SOJKAASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -MRX TEAM BOŘITOV 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
18Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
19Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -DUKLA PRAHA 
23Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
24- - -CK Příbram 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY - bodovací závod 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii KADETI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -CYKLOTEAM OSTROV 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI- 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -VELOSERVIS TEAM 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -CYKLOTEAM OSTROV 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI - 3 km družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -VELOSERVIS TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETI - 3 km družstva - finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -VELOSERVIS TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -VELOSERVIS TEAM 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -VELOSERVIS TEAM 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 1km p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -MRX TEAM BOŘITOV 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TEAM LOUNY 
15Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
16Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
17- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
18- - -DUKLA PRAHA 
19Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
20- - -CK Příbram 
21Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
10Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TJ UNIČOV 
8Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
3Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TEAM LOUNY 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -CK Příbram 
15Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
16Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
17Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -DUKLA PRAHA 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
10- - -PROFI SPORT CHEB 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -TEAM LOUNY 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TEAM LOUNY 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -PROFI SPORT CHEB 
14Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
15Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
13Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
14Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - 500m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
12- - -TJ STADION LOUNY 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod (počítaný do silničního ČP)
PořadíJménoOddílKategorie
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
12- - -TJ STADION LOUNY 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 4 km družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY - 2 km družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ, KADETKY - bodovací závod 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10013668492 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO