Závod: MZM Lanškroun

  
StavVýsledky
NázevMZM Lanškroun
Odvětví
Silnice
Starší žáci a kadetky CELKEM
Starší žáci a kadetky I etapa
Starší žáci a kadetky II etapa
Starší žáci a kadetky III etapa
Starší žáci a kadetky IV etapa
Datum startu1.06.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice17-04-12-23-17-02propozice_file2012.06.1_mzm_avx_lankroun.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-06-12-10-19-35lansk.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky I etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ UNIČOV 
24Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
25- - -ZEKOF TEAM 
30David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
31- - -IVT NÁCHOD 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
39- - -TEAM LOUNY 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -PUSKINAK.CZ 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
55- - -TJ STADION LOUNY 
56Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
59- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
60Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
63- - -ASO DUKLA BRNO 
65- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
67- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
68Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
70- - -DUKLA PRAHA 
71- - -ACS DRAK VRBNO 
72- - -DUKLA PRAHA 
73Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
74- - -DUKLA PRAHA 
75- - -DUKLA PRAHA 
76- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky II etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TEAM LOUNY 
12David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
28- - -PUSKINAK.CZ 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TJ UNIČOV 
38Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -TJ STADION LOUNY 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -ASO DUKLA BRNO 
54- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
58- - -DUKLA PRAHA 
59- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
63- - -DUKLA PRAHA 
64Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
67Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
69- - -ZEKOF TEAM 
70- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
71Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
72- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
73Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
74- - -DUKLA PRAHA 
75- - -ACS DRAK VRBNO 
76- - -DUKLA PRAHA 
77Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
78- - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky III etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -ZEKOF TEAM 
23- - -TEAM LOUNY 
24David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
32- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -IVT NÁCHOD 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -PUSKINAK.CZ 
41- - -TJ UNIČOV 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -ASO DUKLA BRNO 
54- - -TJ STADION LOUNY 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
58Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
61Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -TEAM DUKLA PRAHA 
64Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
65- - -ACS DRAK VRBNO 
66Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
67- - -DUKLA PRAHA 
69- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
72Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
73- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
74- - -DUKLA PRAHA 
75Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
76- - -DUKLA PRAHA 
77- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky IV etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TEAM LOUNY 
27- - -PUSKINAK.CZ 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
38Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -ZEKOF TEAM 
45- - -IVT NÁCHOD 
49Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
51- - -TEAM DUKLA PRAHA 
52Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
56- - -ASO DUKLA BRNO 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -TJ STADION LOUNY 
60- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
65Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
68Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
69- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
70Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
71Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
72- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
73- - -ACS DRAK VRBNO 
74- - -DUKLA PRAHA 
75- - -DUKLA PRAHA 
76- - -DUKLA PRAHA 
77- - -DUKLA PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky CELKEM
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
22- - -TJ UNIČOV 
23Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TEAM LOUNY 
31David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
32- - -ZEKOF TEAM 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -PUSKINAK.CZ 
42- - -IVT NÁCHOD 
43Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -TEAM DUKLA PRAHA 
50- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
57- - -TJ STADION LOUNY 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
60- - -ASO DUKLA BRNO 
61Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
62Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
63Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
68- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
70- - -ACS DRAK VRBNO 
71Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
72- - -DUKLA PRAHA 
73- - -DUKLA PRAHA 
74- - -DUKLA PRAHA 
75- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
76- - -DUKLA PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10046602319 
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10046630813DUKLA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047048115DUKLA PRAHA