Závod: COFIDIS CUP Dolany

  
StavVýsledky
NázevCOFIDIS CUP Dolany
Odvětví
Silnice
MUŽI / MEN
Datum startu20.05.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailczechtour09@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1336985769-propozice-cofidis-cup-dolany.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-05-12-23-25-46Dolany_2012_Výsledovka_20.5..xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -Astana Pro Team 
6Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7Martin BÍNAKOLOKRÁM 
8Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
9Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -KOLOKRÁM 
16Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
21- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
22- - -GIANT Trans Brdy Team 
23- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
24- - -TEAM FORMAN CINELLI 
25- - -LAWI Stars - GIANT 
26Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
31Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
32- - -MIKO CYCLES PŘEROV, z.s. 
33Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
34Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
35- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
36- - -CK Příbram 
37- - -TEAM FORMAN CINELLI 
38Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
40Michal KESLBikonur Cycling Team 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK ORBEA CZECH MASTERS 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAX CURSOR 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam PILČÍK10007594676Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007533244SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10006973977MAX CURSOR
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010588340TEAM LOUNY
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10005586372MAX CURSOR
- - -10013492781STEVENS Znojmo
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046504511SK MAXBIKE Ostrava
- - -10004855539CK Příbram
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004771976 
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - -10009845884EX 23 SARONI factory team
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10002395577SK ORBEA CZECH MASTERS
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ŠÍMA10046860074MAX CURSOR
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10006956702SUPERIOR RIDERS
- - -10006629124MAX CURSOR
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel GONDA10009848110DURATEC SKILS HOTELTIME
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
- - -10009386348 
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10007594575BIKESTYLE.CZ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046470054CPV KRNOV
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10006019034DURATEC SKILS HOTELTIME
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10004627587 
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA