Závod: O pohár Hotelu Artaban_Žirovnice

  
StavVýsledky
NázevO pohár Hotelu Artaban_Žirovnice
Odvětví
Silnice
ELITE
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
JUNIOR
KADET
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-starší
Datum startu10.06.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklosporthajek@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice23-04-12-10-05-19propozice_file2012.06.10_jindichv-hradec_irovnice_kriterium.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-06-12-11-03-20zirovnice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
2Lukáš MITASCT WEBER 
3Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
4- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
6- - -Vysočina Cycling 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
3- - -RAJEC TREK 
4Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
6Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -DUKLA PRAHA 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
 Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -PRO MUSIC PROLOG BIKE 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -TEAM LOUNY 
12- - -IVT NÁCHOD 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -TJ TŽ TŘINEC 
21David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -PUSKINAK.CZ 
31- - -PUSKINAK.CZ 
32Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 - - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -CT WEBER 
4Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ UNIČOV 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TEAM LOUNY 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK Příbram 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -Cyklo Bendl 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10046585747DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10048047619DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046879171DUKLA PRAHA
- - -10015730754 
- - -10008708257EX 23 SARONI factory team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub KADLEC10009441619VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046527345TJ UNIČOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10048202920VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10048064793VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10004529375BMX Pardubice
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10046418019VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007529911DUKLA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046487636DUKLA PRAHA
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046756711CK BÍTOVSKÁ
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10048188570VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013955149Vysočina Cycling
- - -10048199280G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047610614DUKLA PRAHA
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10012774375RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MOŠNIČKA10011109312TM PARACYCLING TEAM
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012850056RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046343550KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10046485717DUKLA PRAHA
- - -10047536448VELOSERVIS TEAM
- - -10007149890RAJEC 100% TREK