Závod: COFIDIS CUP Ostrava

  
StavVýsledky
NázevCOFIDIS CUP Ostrava
Odvětví
Silnice
Junioři/ženy
Juniorky
Kadet
Kadetky
MUŽI / MEN
žáci
žákyně
ženy
Datum startu1.09.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailvita.dostal@stastnaplaneta.cz
Telefon 
Fax 
Propozice23-04-12-11-18-34propozice_file2012.09.01_ostrava_p_mlde_a_elite_cofidis_cup.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-09-12-23-34-30STARTOVNI_LISTINA_-_junioři_a_ženy.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
12Michal KESLBikonur Cycling Team 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
15- - -PUSKINAK.CZ 
17Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
18- - -MAX CURSOR 
19- - -CK Příbram 
20Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
22Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
23Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
24- - -STEVENS Znojmo 
25- - -BMC RACING 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
31Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
37- - -BIKESTYLE.CZ 
38- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
39- - -Astana Pro Team 
40Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
41- - -TEAM DUKLA PRAHA 
42- - -KOLOKRÁM 
43- - -PUSKINAK.CZ 
44- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
45Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
49- - -TEAM FORMAN CINELLI 
50- - -TEAM DUKLA PRAHA 
51Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
52Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
53- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
54- - -TEAM FORMAN CINELLI 
55Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
56Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
58- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
60- - -EX 23 SARONI factory team 
61- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
64- - -TEAM DUKLA PRAHA 
65- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
66- - -TJ FAVORIT BRNO 
67- - -TEAM FORMAN CINELLI 
68- - -TEAM FORMAN CINELLI 
69- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
71Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK MAXBIKE Ostrava 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
2- - -CK FESO PETŘVALD 
2Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii Kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Junioři/ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
7Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM FORMAN CINELLI 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ UNIČOV 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam PILČÍK10007594676Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006973977MAX CURSOR
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048126734CK FESO PETŘVALD
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10046504511SK MAXBIKE Ostrava
- - -10004855539CK Příbram
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Kamila KOLÁČKOVÁ10046969202CK ORLÍK ORLOVÁ
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046542604TJ UNIČOV
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav MLYNÁŘ10046862094ACS DRAK VRBNO
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046369923TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048199280G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10047657595CPV KRNOV
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046777525 
Petr KOLÁČEK10047751464CK FESO PETŘVALD
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10007594575BIKESTYLE.CZ
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10046713463CK FESO PETŘVALD
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10006092691BMC RACING
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš GALUŠKA10047143802FORCE KCK ZLÍN
- - -10008992991 
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vlastimil MLYNÁŘ10001094060ACS DRAK VRBNO
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10004627587 
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP