Závod: MČR silnice junioři, juniorky + ženy

  
StavVýsledky
NázevMČR silnice junioři, juniorky + ženy
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite ženy
Junior
juniorky mčr silnice
Datum startu23.06.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailvelo.velits@stonline.sk
Telefon 
Fax 
Propozice07-05-12-18-38-43propozice_file2012.06.23_mr_pchov_zj_juniorky_junior_eny.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

28-09-12-10-04-49Kopie_-_27-06-12-17-30-37AX.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Elite ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -OPLT CYCLING 
2- - -ASTANA WOMEN 
3- - -NowiS TEAM 
4- - -ALLTRAINING.CZ 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ALLTRAINING.CZ 
7- - -TEAM FORMAN CINELLI 
8- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
11- - -BIGLA CYCLING TEAM 
12- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
13Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
14- - -CYCLING BRNO 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
18Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
19- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CT WEBER 
3Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
11Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
17Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
23Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TEAM LOUNY 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK Příbram 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
34- - -DUKLA PRAHA 
35- - -TJ SIGMA HRANICE 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii juniorky mčr silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -NowiS TEAM 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -MORAVEC Team 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -SUPERIOR RIDERS 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659LAWI junior team
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Antonín LANT10013583519 
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725 
- - -10007704612 
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Dominik NEUMAN10009488806ATT Investments
- - -10046482986NOVATOP BIKE TEAM
- - -10046411248ROUVY Specialized
Eduard HRACHOVINA10014393871 
- - -10014510877Novis Team
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK
- - -10007412194AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Jakub FRKAL10008708863 
Jakub RYDVAL10007882040NORTH BIKE CLUB
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007585784LAWI junior team
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011864393Novis Team
- - -10009850938CYKLO FRIEDE
- - -10008913270Équipe PauleKa
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10008686433ROUVY Specialized
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375 
- - -10002620903KOLOKRÁM
- - -10013480960Dexter Cycling
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556 
- - -10005973261Novis Team
Michael KUKRLE10008680470Team Felt Felbermayr
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10013286152CK Příbram
Monika VEITOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10012849652LAWI junior team
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel KOPECKÝ10008706742TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
- - -10006398546OPLT CYCLING
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008706641REXONIX KOVO PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10007818180CTW CYCLING
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
- - -10013492074Team Forman profiq Cinelli
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
- - -10008992991 
Tomáš KALOJÍROS10007650048RRK group - PierreBaguette - Benzinol
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
- - -10046718719SKI KLUB ŠUMAVA
Veronika KOTALOVÁ10009849120 
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10008146465EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA