Závod: MČR silnice Elite + U23

  
StavVýsledky
NázevMČR silnice Elite + U23
Odvětví
Silnice
Elite
Datum startu24.06.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailvelo.velits@stonline.sk
Telefon 
Fax 
Propozice07-05-12-18-39-27propozice_file2012.06.24_mr_pchov_zj_elite_u23.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

27-06-12-18-47-20AA.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -RAPID PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Zdeněk ŠTYBARQuick-Step Floors Cycling Team 
7Roman KREUZIGERMitchelton - Scott 
10Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
11Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
14Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
18- - -TEAM SKY 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
30- - -LAWI Stars - GIANT 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -CK Příbram 
35Adam HOMOLKABORA - hansgrohe 
36Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
41- - -AC SPARTA PRAHA 
42Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44- - -STEVENS Znojmo 
45- - -TEAM FORMAN CINELLI 
46Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
49- - -TEAM FORMAN CINELLI 
50Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
54- - -GIANT Trans Brdy Team 
55Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
56Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 Vojtěch BERANALLTRAINING.CZ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -NowiS TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Michal KESLBikonur Cycling Team 
 - - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
 Ondřej KOBLIHACYKLOTRENINK.COM 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
 Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
 - - -MAX CURSOR 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOMOLKA10001409514Hrinkow Advarics Cycleang Team
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10005942747AC SPARTA PRAHA
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013052039EX 23 SARONI factory team
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10013492781STEVENS Znojmo
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006049750Klein Constantia
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10004855539CK Příbram
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10004000121DMT RACING TEAM
- - -10004771976 
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - - TEAM SKY
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006956702SUPERIOR RIDERS
- - -10006629124MAX CURSOR
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
- - - GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej KOBLIHA10006974078CYKLOTRENINK
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10013905740BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009386348 
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10007594575BIKESTYLE.CZ
- - -10002600792 
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch BERAN10003007889ALLTRAINING.CZ
- - -10004627587 
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYCLING BRNO
- - -10013482172NowiS TEAM
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP