Závod: BMX - 1. ČP

  
StavVýsledky
NázevBMX - 1. ČP
Odvětví
Silnice
B10
B11 12
B13 14
B15 16
B6
B7
B8
B9
CR TOP
Cruiser 30
Elite
M17
Datum startu21.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13-05-12-09-15-531.CMP-Bohnice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Cruiser 30
PořadíJménoOddílKategorie
1Radomír HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
2Robert BOČEKTJ FAVORIT BRNO 
3Jaroslav FEJFARTJ DOBŘANY 
4Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
5Miroslav ZÁMEČNÍKCYKLO KLUB Klatovy z.s. 
6Zdeněk MERTATJ BMX PARDUBICE 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
9- - -TUFÍR TEAM 
10- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ BMX PARDUBICE 
2Viktor KARLÍKOK TEAM 
4- - -BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5Marek VODÁKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6- - -JUMP - X 
7Jan KOŠÁREKAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
8Lukáš TAMMEBIKROSCLUB ŘEPY 
9- - -TJ BMX PARDUBICE 
10- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
11Dominik TOPINKABIKROSCLUB ŘEPY 
12Marcel PEŠEKTJ BMX PARDUBICE 
13- - -OK TEAM 
14- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
18- - -0 
Výsledky v kategorii M17
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal PŘIBYLBIKROSCLUB ŘEPY 
2Jiří HOLUBBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Radim SOUSEDÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4Jan KŘIŠTOFAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
5Vojtěch TRSEKOK TEAM 
6- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
7- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
8- - -CANNONDALE KUR ENDURO 
9- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
10- - -DURATEC team Mar. Lázně 
11- - -BMX STUDÉNKA 
12Petr SOUBUSTACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14Pavel PODOLSKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
15- - -VEUS VYŠKOV 
16- - -CYKLOTEAM ABOS 
17- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
18Jakub SCHMIDBMX NIŽBOR 
19Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
20- - -Bike Team Vyškov 
Výsledky v kategorii CR TOP
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMX STUDÉNKA 
2Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
3Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan SEIDLTJ BMX PARDUBICE 
2- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
4- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
5Vilém SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
6- - -TJ BMX PARDUBICE 
7- - -TJ BMX PARDUBICE 
8Martin ŘÍHABIKROSCLUB ŘEPY 
9Matěj BUKVATUFÍR TEAM 
10- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
12- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
13- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
14- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
15- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16Vojtěch POLESNÝBIKROSCLUB ŘEPY 
17- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B9
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BÁBEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
2Adam MORAVECTJ BMX PARDUBICE 
3Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4Lukáš KUNČAROK TEAM 
5Matěj FABISZTJ BMX TŘINEC 
6- - -Norco Bicycles CZ 
7Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
8Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
9- - -BMX NIŽBOR 
10- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
11- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
12- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
Výsledky v kategorii B8
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
3Michaela WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
4Jakub VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
5- - -BMX STUDÉNKA 
6Marek NEUŽILTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
7- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
8- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
9Adam RAUFERBIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -TJ BMX PARDUBICE 
12- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
13Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
14Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16- - -TJ BMX TŘINEC 
17- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
18Jonáš MIKSASC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B13 14
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
3Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
4- - -TJ BMX TŘINEC 
5Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6- - -UTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
7Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
8Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
9Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
10- - -BMX STUDÉNKA 
11Matyáš KŘAPAOK TEAM 
12- - -TJ BMX TŘINEC 
13- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
16- - -VEUS VYŠKOV 
17- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
18- - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii B6
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Jakub KLEMENTSK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
3- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
5David MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6Martin HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
7Jakub SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
8Kristýna ZVOLSKÁBIKROSCLUB ŘEPY 
9- - -TJ BMX PARDUBICE 
10Ondřej POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
11Iveta WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
12Michal ČEPELABIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B11 12
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Adam HLADÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
5- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
6Patrik HORÁKLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8David PAGÁČLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
9- - -MSK Benešov nad Ploučnicí 
10Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
12Pavel MACHANECAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
13- - -CYKLOKLUB ZÁBOŘÍ NAD LABEM o.s 
14Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
15Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
16- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
17Michal SCHWARZBIKROSCLUB ŘEPY 
18- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
19- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
20- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
21Matěj FEJFARTJ DOBŘANY 
22Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii B10
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Cyklistický klub BTC VAJNORY 
2Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
3Matěj HURNÍKBMX STUDÉNKA 
4Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
5- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
6Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
8- - -BMX STUDÉNKA 
9Štěpán HLADÍKSC BMX Benátky nad Jizerou 
10Adam PECHAČBIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B15 16
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
2Miloš KŘEČEKOK TEAM 
3- - -OK TEAM 
4Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
5- - -DURATEC team Mar. Lázně 
6- - -FOXHOLESHOP.cz 
7- - -CYKLOTEAM ABOS 
8Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
9- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
10- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
11Michaela BERÁKOVÁFOXHOLESHOP.cz 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam