Závod: BMX - 2. ČP

  
StavVýsledky
NázevBMX - 2. ČP
Odvětví
Silnice
B10
B11 12
B13 14
B15 16
B6
B7
B8
B9
Cruiser
Cruiser 30
M17
Datum startu28.04.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13-05-12-09-02-242.CMP-Repy.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Cruiser 30
PořadíJménoOddílKategorie
1Robert BOČEKTJ FAVORIT BRNO 
2Jaroslav FEJFARTJ DOBŘANY 
3Radomír HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Jiří KNAPBIKROSCLUB ŘEPY 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
8Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
9Miroslav ZÁMEČNÍKCYKLO KLUB Klatovy z.s. 
10- - -TUFÍR TEAM 
12- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii M17
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš MERTATJ BMX PARDUBICE 
2Radim SOUSEDÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Jiří HOLUBBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4Vojtěch TRSEKOK TEAM 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Petr SOUBUSTACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7Michal PŘIBYLBIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
9- - -BMX MOPED KLUB PROTIVÍN 
10- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
11- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
12- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
13Pavel PODOLSKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
14- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -Bike Team Vyškov 
16- - -DURATEC team Mar. Lázně 
17- - -CYKLOTEAM ABOS 
18Jakub SCHMIDBMX NIŽBOR 
19- - -VEUS VYŠKOV 
20- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
21- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
22- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
Výsledky v kategorii Cruiser
PořadíJménoOddílKategorie
1Karel DVOŘÁKBMX NIŽBOR 
2- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
3Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
4Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
Výsledky v kategorii B9
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam MORAVECTJ BMX PARDUBICE 
2Ondřej MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Adam BÁBEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
4Lukáš KUNČAROK TEAM 
5- - -Norco Bicycles CZ 
6Matěj FABISZTJ BMX TŘINEC 
7Patrik NOVÁKTUFÍR TEAM 
8Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
9- - -BMX NIŽBOR 
10- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
11Radek VLČEKBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
Výsledky v kategorii B7
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan SEIDLTJ BMX PARDUBICE 
2- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
4- - -AMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
5- - -TJ BMX PARDUBICE 
7- - -TJ BMX PARDUBICE 
8- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
9Vilém SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
10Matěj BUKVATUFÍR TEAM 
11- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
12- - -CYKLO KLUB Klatovy z.s. 
13- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14Vojtěch POLESNÝBIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 
Výsledky v kategorii B8
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HÁJEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2- - -BMX STUDÉNKA 
3Lukáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
4Michaela WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
5Adam RAUFERBIKROSCLUB ŘEPY 
6Jakub VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
7- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
8Matyáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
9Marek NEUŽILTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
11Matěj LITERABIKROSCLUB ŘEPY 
12Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
14Jiří ZVOLSKÝBIKROSCLUB ŘEPY 
15Ondřej ŠIMŮNEKTJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
16- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
17- - -TJ BMX TŘINEC 
Výsledky v kategorii B13 14
PořadíJménoOddílKategorie
1Mikuláš NEVRKLABIKE CLUB JBC 
2Dušan HŮLKABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3Theodor ŠVARCBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
4Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
5Erik VOTAVATJ BMX PARDUBICE 
6Daniel HAVELASC BMX Benátky nad Jizerou 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -UTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
9- - -TJ BMX TŘINEC 
10Matyáš KŘAPAOK TEAM 
11- - -TJ BMX TŘINEC 
12- - -BIKE TEAM UNIČOV z.s. 
13- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
14- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
15- - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii B6
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal HRAZDÍRABMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
2Jakub KLEMENTSK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
4Vít MÁDRBIKROSCLUB ŘEPY 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
6David MATĚJÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
7Martin HUFUTOPIA BIKES ZÁBŘEH 
8Michal ČEPELABIKROSCLUB ŘEPY 
10Kristýna ZVOLSKÁBIKROSCLUB ŘEPY 
11Jakub SOKOLTJ BMX PARDUBICE 
13- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
14Ondřej POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
15Iveta WANTULOKOVÁTJ BMX TŘINEC 
16- - -ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
Výsledky v kategorii B11 12
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Nicolas KOLLNERBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Patrik HORÁKLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
5Lukáš MENTLÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
6Vojtěch POPELABIKROSCLUB ŘEPY 
7- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
8Adam HLADÍKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
9- - -MSK Benešov nad Ploučnicí 
10David PAGÁČLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
11Vojtěch KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
12Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
13Marek SMÉKALAMK KEMP HRANICE ODDÍL BMX 
14Matyáš LOPOURBIKROSCLUB ŘEPY 
15- - -CYKLOKLUB ZÁBOŘÍ NAD LABEM o.s 
16Matěj FEJFARTJ DOBŘANY 
17- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
18- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
19- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
20Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii B15 16
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VEUS VYŠKOV 
2Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
3- - -FOXHOLESHOP.cz 
4Miloš KŘEČEKOK TEAM 
5- - -OK TEAM 
6Jiří VESELÝDURATEC team Mar. Lázně 
7Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
8- - -SC BMX Benátky nad Jizerou 
9- - -SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 
10- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
11- - -TJ BMX PARDUBICE 
12- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
13- - -Bikros klub Jeseník - ÚAMK 
14- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
15- - -TO EUROPE - PEKSPORT 
16- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii B10
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj LINHARTBIKE TEAM UNIČOV z.s. 
2Matěj HURNÍKBMX STUDÉNKA 
3- - -TUFÍR TEAM!!!!!!!!!!! 
4Eliška BARTUŇKOVÁBikros klub Jeseník - ÚAMK 
5Matěj ŠEDACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6Tomáš VESECKÝSC BMX Benátky nad Jizerou 
7Štěpán HLADÍKSC BMX Benátky nad Jizerou 
8Adam PECHAČBIKROSCLUB ŘEPY 
10- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam