Závod: Krajské přebory

  
StavVýsledky
NázevKrajské přebory
Odvětví
Silnice

Elite
Elite J O Z
Elite mssc časovka
Elite mssc silnice
Junior
junior čas jiho
JUNIOŘI
Junioři časovka olomouc
Junioři J O Z
Junioři KV časovka
JUNIOŘI kv silnice
Junioři mssc časovka
junioři mssc silnice
Juniorka čas jiho
JUNIORKY A ŽENY
Juniorky mssc časovka
Kadet
kadet čas jiho
KADETI
kadeti časovka olomouc
Kadeti J O Z
kadeti KV časovka
KADETI kv silnice
kadeti mssc silnice
KADETKY
kadetky čas jiho
kadetky čas olomouc
Kadetky J O Z
kadetky KV časovka
kadetky mssc časovka
kadetky mssc silnice
MUŽI
MUŽI DO 23 LET kv silnice
U23 KV časovka
žáci
žáci čas jiho
žáci časvka olomouc
Žáci J O Z
Žáci Ml J O Z
ŽÁCI MLADŠÍ
žáci mladší mssc časovka
žáci mladší mssc silnice
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ KV časovka
ŽÁCI STARŠÍ kv silnice
žáci starší mssc časovka
žáci starší mssc silnice
žačky J O Z
ŽÁKYNĚ
žákyně čas jiho
žákyně časovka olomouc
žákyně KV časovka
ŽÁKYNĚ kv silnice
žákyně mssc časovka
žákyně mssc silnic
ženy
ženy čas jiho
ženy čas zlín
Ženy mssc časovka
Ženy, Juniorky mssc silnice
Datum startu12.05.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-06-12-15-26-03modi.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
4- - -Klein Constantia 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -RAJEC TREK 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -RAJEC TREK 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
1Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Jiří ŠLÉGLLawi - Granfondo team 
3Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ženy čas zlín
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
Výsledky v kategorii Elite mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM FORMAN CINELLI 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAX CURSOR 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -MAX CURSOR 
9- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
10- - -SUPERIOR RIDERS 
12- - -TEAM FORMAN CINELLI 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
15- - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii Elite J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
2Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
4Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
5Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 
Výsledky v kategorii žáci mladší mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -TEAM LOUNY 
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
1- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
2- - -GHOST Team 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1- - -TEAM LOUNY 
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
1- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
2- - -GHOST Team 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii junioři mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
2Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
3Tomáš STOLAŘÍKSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii Junioři mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
6- - -CK FESO PETŘVALD 
7- - -HEAD BIKE Opava 
Výsledky v kategorii žáci starší mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TEAM FORMAN CINELLI 
3Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii Junioři J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii žákyně časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Žáci J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii žáci čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Kadetky J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Elite mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
1- - -MAX CURSOR 
2- - -CK FESO PETŘVALD 
2- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -YOGI RACING OSTRAVA 
3Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
4- - -HEAD BIKE Opava 
5Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -HEAD BIKE Opava 
6- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii žáci časvka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ UNIČOV 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jiří ŠLÉGLLawi - Granfondo team 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
1Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
1- - -TEAM LOUNY 
1- - -CT WEBER 
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
1Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
1- - -CT WEBER 
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
1Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
2- - -TEAM LOUNY 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii kadeti časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
10Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii junior čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii kadetky čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ kv silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
1Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ KV časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
5Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy, Juniorky mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
2Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Výsledky v kategorii kadet čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -MORAVEC Team 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
1- - -TJ STADION LOUNY 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ kv silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
2- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii žákyně KV časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii žáci starší mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM FORMAN CINELLI 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ACS DRAK VRBNO 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii Žáci Ml J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ UNIČOV 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
1- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
1Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii kadetky KV časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii kadeti mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
4- - -HEAD BIKE Opava 
Výsledky v kategorii Ženy mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
2Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
4- - -M.P. BIKE - SERVIS 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Kamila KOLÁČKOVÁCK ORLÍK ORLOVÁ 
7- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
8- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii ženy čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYCLING BRNO 
Výsledky v kategorii žačky J O Z
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI kv silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii kadeti KV časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii Juniorka čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii kadetky mssc silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii kadetky mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii žákyně čas jiho
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii U23 KV časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
Výsledky v kategorii MUŽI DO 23 LET kv silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
Výsledky v kategorii kadetky čas olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii žáci mladší mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii žákyně mssc silnic
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Výsledky v kategorii žákyně mssc časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI kv silnice
PořadíJménoOddílKategorie
2Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -TJ STADION LOUNY 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři KV časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -TJ STADION LOUNY 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam