Závod: Dobrovice ČP mládeže

  
StavVýsledky
NázevDobrovice ČP mládeže
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY + ŽENY/ JUNIORS FEMINI + WOMEN
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ A ŽÁCI MLADŠÍ
Datum startu1.07.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice25-05-12-17-26-55propozice_file2012.07.01_dobrovice_p_mldee.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-07-12-22-38-10V120701_Dobrovice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Petr DLASKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
3- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -KOLOKRÁM 
6- - -DMT RACING TEAM 
7- - -JIRAPO-GIANT 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15Miroslav ŽIVNÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21Martin WÜRZZPcyklo PROOFY Corratec team 
 Tomáš KUBÁTKOLOKRÁM 
 Josef MICHLLOKOMOTIVA NYMBURK 
 Petr NOVÁČEKSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 Josef SEMERÁDSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 - - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY/ JUNIORS FEMINI + WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ A ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20- - -TJ UNIČOV 
21- - -IVT NÁCHOD 
22- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
28- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
31- - -PROFI SPORT CHEB 
32Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
33- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
2Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ UNIČOV 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -CT WEBER 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
6Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -ASO DUKLA BRNO 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
29Daniel MAYERKC HLINSKO 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
33- - -RAJEC TREK 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov 
38- - -VELOSERVIS TEAM 
39- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
42- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
43- - -TJ STADION LOUNY 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Lukáš KUNTGHOST Team 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
11Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10046585747DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10046863916DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007704612 
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10048047619DUKLA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10003279893EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013052039EX 23 SARONI factory team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
Jan HRUŠKA10046310006KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004855539CK Příbram
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047525334KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046862401DUKLA PRAHA
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046720941KOVO PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef SEMERÁD10046764892SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046320615AUTHOR TEAM STUPNO
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10048071362TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10046669714PRO MUSIC PROLOG BIKE
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
- - -10009500829 
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007529911DUKLA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046542604TJ UNIČOV
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014826129ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav ŽIVNÝ10047141576KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10048063177PROFI SPORT CHEB
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046612928SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046495114TJ FAVORIT BRNO
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048199280G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BLAŽEK10047518664KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr NOVÁČEK10046728924SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046377704KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047730347KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047827953DUKLA PRAHA
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046591407TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046694366CK BÍTOVSKÁ
- - -10009338757 
- - -10048065403APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10008146465EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA