Závod: Mléčný závod Louny 2012

  
StavVýsledky
NázevMléčný závod Louny 2012
Odvětví
Silnice
1 etapa
2 etapa
3 etapa
4 etapa
celkem
Datum startu6.07.2012
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmilanni@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice30-05-12-14-31-53propozice_file2012.07.06-08_louny_mln-zvod_2012.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-07-12-17-53-49V120706_Louny.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
16Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -DUKLA PRAHA 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
33- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
37- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
42- - -TJ STADION LOUNY 
44Lukáš KUNTGHOST Team 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov 
51- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
54Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
58Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
60- - -TJ STADION LOUNY 
63Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
65- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
67- - -TJ KOVO PRAHA 
68Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
71Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
72- - -TJ FAVORIT BRNO 
75- - -TJ FAVORIT BRNO 
76- - -AC SPARTA PRAHA 
77- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
78- - -TJ STADION LOUNY 
79- - -PUSKINAK.CZ 
80- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
82- - -TJ FAVORIT BRNO 
84- - -TJ FAVORIT BRNO 
85- - -ASO DUKLA BRNO 
87- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
88- - -TEAM DUKLA PRAHA 
89- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
91- - -TJ STADION LOUNY 
94Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
95- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
96- - -VELOSERVIS TEAM 
97- - -Klein Constantia 
98- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
99- - -DUKLA PRAHA 
100- - -DUKLA PRAHA 
106- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
107- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
108- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
26Lukáš KUNTGHOST Team 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov 
34- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -ASO DUKLA BRNO 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
50- - -PUSKINAK.CZ 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
54- - -AC SPARTA PRAHA 
60Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
64- - -TJ STADION LOUNY 
65- - -TJ STADION LOUNY 
71- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
76- - -Klein Constantia 
77- - -VELOSERVIS TEAM 
81- - -TJ FAVORIT BRNO 
84- - -TJ FAVORIT BRNO 
85- - -TEAM DUKLA PRAHA 
86- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
87- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
89- - -TJ STADION LOUNY 
91- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
92- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
95- - -DUKLA PRAHA 
96- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
98- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
99Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
100Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
104- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
14Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
17Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25- - -TJ STADION LOUNY 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
33Lukáš KUNTGHOST Team 
35- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
38- - -AC SPARTA PRAHA 
41- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
43- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
46- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
52Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
53- - -TJ STADION LOUNY 
57Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
58- - -TJ KOVO PRAHA 
64- - -TEAM DUKLA PRAHA 
86- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
87- - -TJ STADION LOUNY 
88- - -TJ STADION LOUNY 
89- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
90- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
91Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
92- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
93- - -PUSKINAK.CZ 
94- - -DUKLA PRAHA 
95- - -DUKLA PRAHA 
96- - -DUKLA PRAHA 
97Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
98- - -TJ FAVORIT BRNO 
99- - -TJ FAVORIT BRNO 
100- - -TJ FAVORIT BRNO 
101- - -ASO DUKLA BRNO 
102- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
103- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
104- - -Klein Constantia 
105- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
106Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
107- - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov 
23- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
41Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
44- - -TJ STADION LOUNY 
48Lukáš KUNTGHOST Team 
51Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
52- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
57- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
67- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
70- - -Klein Constantia 
71Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
72- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
73- - -VELOSERVIS TEAM 
75- - -TJ FAVORIT BRNO 
77- - -PUSKINAK.CZ 
78- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
80- - -TJ STADION LOUNY 
82- - -TJ STADION LOUNY 
86- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -TEAM DUKLA PRAHA 
89- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii celkem
PořadíJménoOddílKategorie
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
7- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
16Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23Lukáš KUNTGHOST Team 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -AC SPARTA PRAHA 
55- - -TJ STADION LOUNY 
64Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
65- - -AC SPARTA PRAHA 
67Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
70Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
72- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
74- - -TJ FAVORIT BRNO 
75- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
76- - -TJ STADION LOUNY 
77- - -PUSKINAK.CZ 
78- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
79- - -Klein Constantia 
81- - -VELOSERVIS TEAM 
84- - -TJ STADION LOUNY 
85- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
86- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -TEAM DUKLA PRAHA 
88- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009512044DUKLA PRAHA
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10013384162DUKLA PRAHA
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046644351MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice